Фільтр
Виробник
Тип човника
Максимальна ширина строчки
Каталог товару

Вишивальні машини Bernina

Фильтр
RU
UA

Вишивальні машини Bernina

Модельний ряд швейцарської компанії пропонує великий вибір вишивальних машинок Bernina різного класу. Найпростіші і доступні за ціною - це моделі з горизонтальним човниковим пристроєм і невеликою робочою поверхнею для вишивання, розмір якої може досягати порядку 170х100 мм.

Для професіоналів запропоновані сучасні моделі, що були розроблені з застосуванням інноваційних технологій. Це габаритні машини з кольоровими сенсорними екранами, що доповнені комп'ютерним управлінням, фірмовим ПО на базі Windows. Вони пропонують майстру широкий асортимент стібків і всіляких технік вишивки, системи подачі двох аркушів і оперативну автоматичну обрізку ниток. Додатковий бонус для кожного користувача - повноцінний контроль за кожним новим стібком.

Інженери компанії спеціально урізноманітнили власний асортимент різними моделями, щоб в повній мірі задовольнити потреби кожного покупця. Демократична ціна на вишивальні машини Берніна дозволить майстрам підібрати ідеального помічника для виконання різних операцій.

Характеристики сучасних вишівалок Bernina

Серцем вишивальних машин є новий човниковий пристрій, який виконує обертові рухи максимально плавно і практично безшумно. В результаті інженери компанії Bernina потурбувалися не лише про якісну роботу техніки, а й також про комфорт швачки.

Щоб вибрати і купити вишивальні машини Bernina, рекомендується заздалегідь ознайомитися з їх основними характеристиками:

  • Фронтальне завантаження шпулі виключає постійне зняття пялець в разі заміни шпульки.
  • Велика котушка відрізняється достатньою місткістю для комфортної та тривалої роботи.
  • Ідеальна ступінь натягу ниток під час вишивання дозволяє досягти високої якості стібків з двох сторін матеріалу.
  • Досить велика площа вишивки, що буде залежати від певної моделі.
  • Плавне регулювання робочої швидкості ніяким чином не позначається на якості роботи машинки.
  • Автоматичне розпізнавання вишивальних пялец.

Магазин швейних машин janome.in.ua пропонує в продаж найпопулярніші моделі від відомого швейцарського виробника за демократичними цінами. Завдяки великому асортименту кожен покупець знайде і підбере сучасний агрегат для роботи в різних умовах (вдома або в ательє).