Фільтр
Каталог товару

Флізелін, плівка водорозчинна

Фильтр
RU
UA

Все більша кількість сучасних майстрів машинної вишивки вибирають перевірені витратні матеріали, завдяки яким процес вишивки стає максимально швидким та якісним. Дуже часто доводиться працювати з різними матеріалами, які складно піддаються обробці і викликають певні труднощі. У цей список входить оксамит, махра і трикотаж. Саме тому для них прийнято використовувати спеціальну плівку водорозчинну.

Основа представленого матеріалу - полівінілхлорид, який досить швидко розчиняється. При цьому матеріал моментально змінює свою структуру в воді.

Як правило, флізелін прийнято використовувати в наступних випадках:

  • коли необхідно нанести чіткі написи складної форми;
  • коли потрібно поліпшити якість машиною вишивки;
  • коли необхідно якісно упакувати одяг та інші речі.

Водорозчинна плівка вкрай необхідна в складних ситуаціях, коли інші стабілізатори не можуть впоратися з поставленим завданням. Адже якщо мова йде про ворсистих тканинах або рельєфною структурою матеріалів, тут буде досить складно виконати якісну обробку навіть досвідченої швачці.

Застосування водорастворимой плівки: переваги матеріалу

Головне завдання флізеліна клейового - гарантія стабільності для еластичних трикотажних матеріалів, що виключає ймовірність тертя дрібних деталей вишивки на тканинах, допомагає згладжувати нерівні краї. В результаті, швачка зможе повчити чіткий малюнок високої якості з опрацюванням навіть найдрібніших деталей.


Матеріал, що використовується має масу незаперечних переваг:

  • просте застосування, з яким впорається навіть починаюча швачка, так як не буде потрібно застосування допоміжного обладнання;
  •  доступна цінова політика, яка робить товар максимально затребуваним;
  • отримання швидкого і якісного результату на різних тканинах;
  • легко видаляється за допомогою звичайної води.

В інтернет-магазині Janome.in.ua можна вибрати і купити флізелін неклеєвий за демократичною вартості, попередньо ознайомившись з показниками його щільності і розміром. Такий матеріал вважається незамінним помічником для якісної стабілізації вишивки. В результаті, кожен користувач зможе створювати справжні шедеври, використовуючи просту полоні, яка вважається екологічно чистим матеріалом.