Фільтр
Каталог товару

Флізелін, плівка водорозчинна

Фильтр
Плівка водорозчинна 30г/м2
30 грн
В наявності
Відгуків: 0
RU
UA

Все більша кількість сучасних майстрів машинної вишивки вибирають перевірені витратні матеріали, завдяки яким процес вишивки стає максимально швидким та якісним. Дуже часто доводиться працювати з різними матеріалами, які складно піддаються обробці і викликають певні труднощі. У цей список входить оксамит, махра і трикотаж. Саме тому для них прийнято використовувати спеціальну плівку водорозчинну.

Основа представленого матеріалу - полівінілхлорид, який досить швидко розчиняється. При цьому матеріал моментально змінює свою структуру в воді.

Як правило, флізелін прийнято використовувати в наступних випадках:

  • коли необхідно нанести чіткі написи складної форми;
  • коли потрібно поліпшити якість машиною вишивки;
  • коли необхідно якісно упакувати одяг та інші речі.

Водорозчинна плівка вкрай необхідна в складних ситуаціях, коли інші стабілізатори не можуть впоратися з поставленим завданням. Адже якщо мова йде про ворсистих тканинах або рельєфною структурою матеріалів, тут буде досить складно виконати якісну обробку навіть досвідченої швачці.

Застосування водорастворимой плівки: переваги матеріалу

Головне завдання флізеліна клейового - гарантія стабільності для еластичних трикотажних матеріалів, що виключає ймовірність тертя дрібних деталей вишивки на тканинах, допомагає згладжувати нерівні краї. В результаті, швачка зможе повчити чіткий малюнок високої якості з опрацюванням навіть найдрібніших деталей.


Матеріал, що використовується має масу незаперечних переваг:

  • просте застосування, з яким впорається навіть починаюча швачка, так як не буде потрібно застосування допоміжного обладнання;
  •  доступна цінова політика, яка робить товар максимально затребуваним;
  • отримання швидкого і якісного результату на різних тканинах;
  • легко видаляється за допомогою звичайної води.

В інтернет-магазині Janome.in.ua можна вибрати і купити флізелін неклеєвий за демократичною вартості, попередньо ознайомившись з показниками його щільності і розміром. Такий матеріал вважається незамінним помічником для якісної стабілізації вишивки. В результаті, кожен користувач зможе створювати справжні шедеври, використовуючи просту полоні, яка вважається екологічно чистим матеріалом.