Фільтр
Каталог товару

Сантиметрові стрічки, лінійки

Фильтр
RU
UA

Пошиття або ремонт одягу має на увазі дотримання граничної точності і високої якості, саме тому доцільно використовувати спеціальні сантиметрові стрічки, які допоможуть отримати рівний відрізок того чи іншого матеріалу. Це незамінний інструмент для кожної швачки, який дозволяє знімати мірки, вимірювати тканини, виконувати побудову викрійок, уточнювати розміри виробів та інше.

З огляду на той факт, що більша частина користувачів працює з такими одиницями виміру, як сантиметр, лінійки з дюймами практично не використовуються. У продажу представлені різні товари, які відрізняються наступними характеристиками:

  • Матеріал. Як матеріал виробники пропонують металеві, пластикові або тканинні вироби. Вибір певного матеріалу безпосередньо залежить від індивідуальних переваг кожної швачки.
  •  Кольоровий відтінок. Виробники пропонують всілякі варіанти кольорової палітри - починаючи з класики білого і чорного кольору і, закінчуючи яскравими різнобарвними виробами.
  • Довжина лекала або стрічки. Вибір конкретної довжини залежить від того, для чого ви плануєте використовувати цей інструмент.

Для максимальної зручності більша частина виробів упаковані в відповідний чохол, який оберігає інструмент від негативного впливу ззовні в процесі тривалого зберігання.

Як правильно вибрати вимірювальну стрічку?

Сучасний швейний сантиметр представлений в різних варіантах оформлення. Однак щоб вибрати найбільш підходящий варіант, потрібно звернути увагу на такі особливості:

  1. Стрічка повинна мати сантиметрові і міліметрові ділення.
  2. Розмірна шкала обов'язково повинна починатися з самого краю лінійки, без будь-яких відступів.
  3. Шкали поділів повинні бути намальовані з двох сторін: одна шкала повинна починатися з одного краю, а інша - з протилежного. Таким чином, яким би кінцем швачка не взяла лінійку, у неї в руках завжди буде початок шкали.

Останнім часом особливою популярністю користується кравецький метр, представлений у вигляді повноцінної рулетки. В результаті, користувач отримує зручний інструмент «2 в 1» - сантиметрову стрічку і відповідний чохол, куди її завжди можна заховати.

На сайті Janome.in.ua можна підібрати необхідні лекала і лінійки, визначившись з конкретною метою їх застосування.