Фільтр
Каталог товару

Швейно-вишивальні машини

Фильтр
RU
UA

Швейно-вишивальна машина - купити з доставкою по Україні

Швейно-вишивальну машину варто купити для створення простих малюнків і складних вишитих робіт. За допомогою такої техніки можна швидко переходити від шиття до декору нарядів, Квилтинг. Машини призначені для користувачів з будь-яким рівнем підготовки: досвідчені і початківці швачки.


У нашому інтернет-магазині можна купити швейно-вишивальні машини для дому за низькою ціною і з безкоштовною доставкою по Україні. На всі товари в каталозі діє гарантія. Можливий обмін або повернення покупки протягом 14 днів.

Кращі швейно-вишивальні машини в «Janome.in.ua»

У нас можна купити техніку від відомих брендів Brother, Janome, Minerva та інших. Кількість операцій, що виконуються технікою - 136-404 (залежить від моделі).

Кілька варіантів кращих швейно-вишивальних машин для домашнього використання:

  1. Janome 350E серія Memory Craft. Машина створена для вишивання, є пам'ять USB, де можна зберігати власні дизайни.
  2. Brother NV 850E. Пропонуємо купити швейну машину з блоком для вишивання, яка оснащена комп'ютерним управлінням, кольоровим сенсорним дисплеєм. Машинка обладнана величезним полем для вишивки (160х260 мм), і працює зі швидкістю 850 стібків за 1 хв.
  3. Minerva MC440E. Комп'ютерна машинка виконує 404 операції. Обладнана зручним меню швидкого вибору рядків, посиленим нижнім транспортером. MC440E працює з різними тканинами: від найтоншої до щільної матерії.
  4. Janome 500E серія Memory Craft. Одна з кращих швейно-вишивальних машин для дому або невеликої швейної майстерні. У пам'яті вже є 160 дизайнів машинної вишивки, 6 типів шрифтів, монограм. Швидкість вишивки - 400-860 стібків за 1 хв.

Меню швейно-вишивальних машинок повністю русифіковане, вся інформація про роботу виводиться на екран. Вбудований мікропроцесор повністю контролює роботу пристрою. Оператору потрібно вибрати потрібну програму, визначитися з видом тканини і спостерігати за роботою апарату.

У нашому інтернет-магазині можна купити швейну машину з блоком для вишивання за доступною ціною і з гарантією якості. Допомога у виборі нададуть наші консультанти, телефонуйте за номерами: (050) 294-75-25, (066) 394-72-92.

Вигідні покупки в «Janome.in.ua»

Чому варто оформити замовлення в нашому інтернет-магазині:

  1. Економія на доставці - безкоштовно для клієнтів, доставляємо товар по всій Україні.
  2. Акції та знижки - на акційний товар діє спеціальна ціна, знижки від 10%.
  3. Приємні бонуси - подарунки при покупці швейних машинок.