Каталог товару

Доставка і гарантія

Доставка:

При покупці будь-якої побутової швейної машини або товару на суму більше 750 грн доставка здійснюється безкоштовно (крім товарів з категорії «промислова техніка») компанією доставки Нова пошта!

Термін зберігання товару на відділенні Нової Пошти становить 5 днів, по закінченню цього терміну товар автоматично відправляється назад інтернет-магазину.

Разом зі швейною технікою, ми доставляємо пакет документів:

  1. Керівництво по експлуатації швейної машини;
  2. Товарний чек;
  3. Оформлений гарантійний талон з адресою найближчого сервісного центру.
Вся документація виписується українською мовою.

Будь ласка зберігайте протягом двох тижнів упаковку, гарантійний талон і чек!


Гарантія

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, за вашим бажанням, може проводиться як в нашому сервісному центрі, так і в офіційних представництвах фірм виробників. Адреси будуть вказані в гарантійному талоні.

Куплений Вами виріб є фірмовим технічно-складним товаром, виготовленим на фабриках з високою точністю і за сучасними технологіями.

Гарантійний термін – вказується індивідуально для кожного товару та діє з дня передачі товару споживачеві. Протягом гарантійного терміну виробник (представник виробника) забезпечує всі права споживача щодо недоліків виробу допущених з вини виробника, відповідно до законодавства країни придбання. Претензії до якості виробу розглядаються після проведення перевірки авторизованим сервісним центром.
Не є недоліком вихід з ладу запобіжників, спеціально передбачених для захисту виробу від відхилень напруги та інших характеристик електромережі.

Термін дії можливості безкоштовного усунення недоліків не є гарантійним терміном! На період терміну дії можливості безкоштовного усунення недоліків не поширюються вимоги законодавства країни придбання, пов'язані з установленням гарантійного терміну.

Виробник (представник виробника) не приймає претензій і не несе відповідальності за наслідки ремонту виробу в неавторизованому сервісі. Просимо Вас звертатися тільки до уповноважених представників виробника. Треті особи та організації які проводили ремонт, несуть повну відповідальність за безпеку виробу після ремонту і недоліки, які стали результатом некваліфікованого втручання

Термін служби для побутових швейних машин (без порушення правил експлуатації) – 7 років.

Покупцеві при отриманні товару потрібно перевірити що виріб повністю укомплектовано і має бездоганний зовнішній вигляд в комплект поставки входить інструкція з експлуатації.

УВАГА! Для отримання гарантійних послуг необхідно повне і правильне заповнення Гарантійного свідоцтва в момент придбання. Рекомендуємо Вам по можливості зберігати і інші документи, що підтверджують купівлю (товарний чек), а також фірмову індивідуальну упаковку (в тому числі пінопласт для безпечного транспортування виробу).


Умови гарантії і безкоштовного усунення недоліків для побутового швейного обладнання

Зобов'язання по гарантії і безкоштовному усуненню недоліків дійсні для споживачів, які використовують виріб виключно для особистих, сімейних, домашніх потреб, не пов'язаних із здійсненням виробничої або підприємницької діяльності, тобто безперервний час шиття не перевищує 20хв. Зобов'язання по гарантії і безкоштовному усуненню недоліків не діють у разі використання виробу у виробничих цілях або підприємницькій діяльності, з промисловою інтенсивністю, в навчальному та навчально-виробничому процесі.

Зобов'язання по гарантії і безкоштовному усуненню недоліків не поширюються на:

Частина зазначених робіт може бути виконана споживачем самостійно, якщо це прямо передбачено в інструкції з експлуатації виробу.

Виробник (представник виробника) не відповідає за недоліки виробу якщо вони виникли після передачі товару споживачеві внаслідок порушення споживачем встановлених правил та умов використання, обслуговування, зберігання і транспортування виробу, дій третіх осіб або непереборної сили (навмисних або ненавмисних), в тому числі:


Обмін / Повернення:

Якщо протягом 14 днів з моменту придбання, Ви виявите несправність в придбаному товарі, Ви можете поміняти виріб на інший, або повернути його нам!

Будь ласка зберігайте протягом двох тижнів упаковку, гарантійний талон і чек!


Час відправки:

15:00 (понеділок - п'ятниця), 12:00 (субота)

Товар, куплений перед часом відправлення, відправляється в той же день.

Будемо раді співпраці з Вами!

RU
UA