Фільтр
Каталог товару

Щітки, пінцети, викрутки

Фильтр
RU
UA


Швейна машинка, як і будь-яка інша техніка, потребує своєчасного ремонту і належному догляді, що забезпечить їй тривалий термін служби. Незалежно від того, для чого конкретно була придбана машинка (для ательє або для домашнього використання), буде потрібно ознайомитися з інструкцією, де схематично розказано про будову кожної моделі. Така інформація дозволить надалі грамотно експлуатувати пристрій.

Одним з найважливіших правил є чистка машинки. Цей процес відрізняється певними особливостями:

  • Важливо, щоб залишки ниток, ворсу або пилу не скупчувалися в човниковому пристрої. Для цього прийнято використовувати спеціальні щітки.
  • Для регулярного чищення найкраще використовувати кілька щіток з жорсткою і м'якою основою.
  • Використання м'яких серветок для протирання деталей.
  • Пінцети різної форми дозволяють дістати дрібні деталі, які потрапили всередину швейної машинки.
  • Викрутки допоможуть розкрутити певні частини машинки, щоб витягти сміття з важкодоступних ділянок.

Такий мінімальний набір інструментів обов'язково повинен бути в арсеналі кожної швачки. За допомогою цих виробів завжди можна підготувати машинку до майбутньої роботи.


Особливості величезного асортименту допоміжних інструментів

Якісна робота швейного обладнання - це запорука ідеального пошиття та ремонту речей. Саме тому кожен виробник вказує в інструкції, що важливо вчасно здійснювати чистку окремих деталей машинки, щоб її продуктивність як і раніше залишалася на вищому рівні.

Наявність трьох типів інструментів допоможуть вирішити відразу кілька завдань:

  • Комплект викруток різних розмірів - для швидкого доступу до внутрішніх механізмів.
  • Пінцет з вигнутими кінчиками - незамінне рішення для виконання цієї «ювелірної» роботи (витяг дрібних деталей з вузьких ділянок та інше).
  • Щітка для чищення швейних машин. Особливо добре ця щітка справляється з якісної чищенням зубчиків транспортера подачі тканини.

У процесі виконання будь-яких робіт, пов'язаних з обслуговуванням швейних машин, важливо вимкнути пристрій з мережі.

Каталог інтернет-магазину Janome.in.ua пропонує величезний асортимент допоміжних виробів і корисних інструментів, які допоможуть виконати належний догляд за оверлоком, класичної швейною машинкою і іншими моделями.