Фільтр
Виробник
Тип швейної машинки
Максимальна ширина строчки
Каталог товару

Розпошивальні машини JANOME

Фильтр
Розпошивальна машина Janome Cover Pro 7000 CPS
2
Оплата частинами ПриватБанк до 2 місяців від 6 600 грн/міс.
24
Миттєва розстрочка ПриватБанк до 24 місяців від 1 410 грн/міс.
2
Оплата частинами МоноБанк до 2 місяців від 6 600 грн/міс.
19 800 грн
В наявності
Розпошивальна машина Janome Cover Pro 2

Розпошивальна машина
 

RU
UA

Розпошивальні машини JANOME

Розпошивальні машини Janome - популярна швейна техніка для ланцюгового стібка, що призначена для роботи з еластичними, трикотажними і іншими складними видами тканин. У домашніх умовах і в ательє такі агрегати використовуються для акуратної і якісної обробки низу одягу, а також для горловини,  всіляких варіантів обкантовок косою бейко. Така техніка забезпечить професійну обробку матеріалу, незалежно від його товщини і складу.

Популярні распошивальні машини Janome

Розпошивальна техніка - це ідеальне поєднання функціональності, надійності і високої якості. Доступні ціни на розпошивальні машини Джаноме разом з величезним модельним рядом роблять дані швейні машинки незамінними в роботі досвідченої швеї.

Однією з найпопулярніших машин є Janome Cover Pro 2000CPX, що відрізняється наступним набором переваг:

  • У порівнянні з попередніми серіями ця модель укомплектована сучасною системою додаткового посилення шва, що виключає ймовірність провисання нитки.
  • Техніка здатна виконати 2-х, 3-х і 4-х ниткові шви, зберігаючи високу робочу швидкість - до 1000 стібків за 1 хвилину.
  • Двоступеневий підйом лапки, і можливість регулювати її притиск дозволяє швеї працювати з різними за ступенем щільності матеріалами.
Збільшена робоча платформа забезпечує комфортні умови для майстра. Цей аспект також робить позитивний вплив на остаточний результат роботи.

Купити распошивальні машинки Janome

Однією з важливих особливостей «розпошивалок» від японського бренду є наявність диференціальної подачі тканини. Таким чином, виробникові вдалося повністю автоматизувати процес, прискорюючи роботу і покращуючи її якість.

Щоб купити розпошивальні машини Janome, досить ознайомитися з запропонованим асортиментом. У комплекті кожної моделі покупець отримує:

  • сітку і утримувач для котушок;
  • нитковтягувач;

Інтернет-магазин швейних машин janome.in.ua пропонує в продаж сертифіковану продукцію. При цьому кожен клієнт отримує офіційну гарантію на запропоновані моделі, що дозволяє в подальшому скористатися гарантійним або післягарантійним обслуговуванням устаткування.

Доставка техніки здійснюється по всіх містах України.