Фільтр
Каталог товару

Промислові оверлоки:Zoje

Фильтр
RU
UA

Залежно від конкретної моделі промисловий оверлок здатний виконувати до 15 видів обметки країв різних речей. Це необхідно для складних і легких процесів обробки зрізів матеріалу. У парі зі швейними машинами ці пристрої використовують для роботи на різних підприємствах з пошиття одягу, в ательє, на фабриках.

Сучасний виробничий оверлок здатний одночасно переплітати від 2 до 6 ниток, виконуючи шви різної ширини і різного рівня складності. Правильний вибір необхідної моделі залежить від кількості використовуваних ниток. Цей критерій впливає на вартість обладнання і його функціональність.

Характерні відмінності оверлока промислового типу

Виробничі моделі різних брендів відносяться до категорії чотирьохнитковий пристроїв. Застосування конвертора допоможе переналаштувати обладнання для двох, трьох або пятініточних швів. При цьому кількість швейних операцій збільшується до 7, 13 або 15.

Щоб вибрати і купити оверлок промисловий, рекомендується ознайомитися з його характеристиками:

  • Використання диференціальної рейки, що відповідає за регулювання натягу матеріалу в процесі обгортання. Це особливо важливо під час роботи з трикотажними тканинами і спортивним одягом.
  • Велика розмаїтість функцій. Нові моделі здатні виконати обметку країв, распошивальні і ланцюгові види швів, декоративні стібки.
  • Конструкція розрахована для тривалої експлуатації - близько 10-15 років.
  • Універсальність. Устаткування використовується для роботи з різними типами матеріалів. Правильний вибір моделі і набір голок допоможе виконувати обробку тонких і щільних тканин на одному пристрої.

Промисловий оверлок має регульовану швидкість шиття. Це допоможе швачці «підлаштуватися» під роботу з певними типами тканин, вибираючи оптимальний швидкісний режим.