Каталог товару

Замовити дизайн машинної вишивки

Щоб замовити розробку дизайну вишивки потрібно зв’язатись з нами і :

  1. Вибрати зображення (макет), яке буде взято за основу в процесі підготовки майбутньої програми для вишивки.
  2. Вказати ширину і висоту вишивки (або вказати розміри окремо взятих гаптованих елементів).
  3. Вказати тип тканини на якій ви будете вишивати і наявність підкладкових матеріалів (термофільм, флізелін і т.д.);
  4. Вказати тип використовуваної вишивальної нитки (важливо вказати склад і товщину вишивальної нитки).
  5. Додатково вказати інформацію про обладнання: тип вишивальної машини, формат файлів, поле вишивки під однією головою, кількість кольорів, вишиваємих однією головою, вишиватись виріб буде в п’яльцях або на рамі.

Розробка дизайну машинної вишивки

Машинна вишивка на замовлення - це ваша креативна ідея розроблена досвідченою рукою нашого фахівця.

Завдяки такій вишивці можна створити імітацію ручної роботи і тим самим з неймовірною точністю передати вибране зображення на поверхню тканини.

​Дизайн машинної вишивки може бути досить різноманітним і оригінальним. У Вас є можливість замовити від логотипу розробленого стандартним шрифтом до складних художніх зображень, які по праву можна вважати твором мистецтва.

Ми розробляємо програми для всіх популярних моделей вишивальних машин від відомих брендів: Janome, Pfaff, Brother, Minerva, Bernina, Husqvarna, промислових вишивальну машин SWF, ZSK, Ricoma в форматі dst, jef, pes та інших форматах.

Машинна вишивка дозволить Вам з легкістю втілювати власні ідеї в реальність, експериментуючи зі всілякими варіантами.

Особливості машинної вишивки на одязі

Сучасна комп’ютерна або машинна вишивка - це популярна техніка, нанесення зображення на тканину із застосуванням комп’ютеризованої вишивальної техніки і набору спеціальних допоміжних матеріалів (нитки, голки, підкладкові матеріали і т.д.). Останнім часом ця техніка стала актуальною для нанесення різних логотипів, фірмових символік, шевронів або емблем на одяг (футболки, кепки, сувенірні вироби з тканини і інше). Вишивка на тканині залишається привабливою навіть після багаточисленних прань!

Представлений метод нанесення зображення має стильний і привабливий зовнішній вигляд. Ми пропонуємо своїм клієнтам здійснити замовлення дизайну машинної вишивки за низькою ціною, враховуючи особливості спочатку обраного макета і з урахуванням побажань клієнта.

Так будуть виглядати Ваші вишивки:

 
RU
UA