Фільтр
Виробник
Тип човника
Максимальна ширина строчки
Каталог товару

Вишивальні машини Bernina

Фильтр
Вишивальна машина Bernette Chicago 7
2
Оплата частинами ПриватБанк до 2 місяців від 14 000 грн/міс.
24
Миттєва розстрочка ПриватБанк до 24 місяців від 2 991 грн/міс.
2
Оплата частинами МоноБанк до 2 місяців від 14 000 грн/міс.
43 990 грн
41 999 грн
Закінчується
RU
UA

Вишивальні машини Bernina

Модельний ряд швейцарської компанії пропонує великий вибір вишивальних машинок Bernina різного класу. Найпростіші і доступні за ціною - це моделі з горизонтальним човниковим пристроєм і невеликою робочою поверхнею для вишивання, розмір якої може досягати порядку 170х100 мм.

Для професіоналів запропоновані сучасні моделі, що були розроблені з застосуванням інноваційних технологій. Це габаритні машини з кольоровими сенсорними екранами, що доповнені комп'ютерним управлінням, фірмовим ПО на базі Windows. Вони пропонують майстру широкий асортимент стібків і всіляких технік вишивки, системи подачі двох аркушів і оперативну автоматичну обрізку ниток. Додатковий бонус для кожного користувача - повноцінний контроль за кожним новим стібком.

Інженери компанії спеціально урізноманітнили власний асортимент різними моделями, щоб в повній мірі задовольнити потреби кожного покупця. Демократична ціна на вишивальні машини Берніна дозволить майстрам підібрати ідеального помічника для виконання різних операцій.

Характеристики сучасних вишівалок Bernina

Серцем вишивальних машин є новий човниковий пристрій, який виконує обертові рухи максимально плавно і практично безшумно. В результаті інженери компанії Bernina потурбувалися не лише про якісну роботу техніки, а й також про комфорт швачки.

Щоб вибрати і купити вишивальні машини Bernina, рекомендується заздалегідь ознайомитися з їх основними характеристиками:

  • Фронтальне завантаження шпулі виключає постійне зняття пялець в разі заміни шпульки.
  • Велика котушка відрізняється достатньою місткістю для комфортної та тривалої роботи.
  • Ідеальна ступінь натягу ниток під час вишивання дозволяє досягти високої якості стібків з двох сторін матеріалу.
  • Досить велика площа вишивки, що буде залежати від певної моделі.
  • Плавне регулювання робочої швидкості ніяким чином не позначається на якості роботи машинки.
  • Автоматичне розпізнавання вишивальних пялец.

Магазин швейних машин janome.in.ua пропонує в продаж найпопулярніші моделі від відомого швейцарського виробника за демократичними цінами. Завдяки великому асортименту кожен покупець знайде і підбере сучасний агрегат для роботи в різних умовах (вдома або в ательє).