Фільтр
Призначення
Каталог товару

П'яльця, приставні столики, підошви для прасок

Фильтр
Пяльця к Brother NV Innov-is 750 E
1 305 грн
1 145 грн
В наявності
RU
UA

В процесі пошиття різних виробів швачці доводиться використовувати всілякі допоміжні аксесуари, які помітно полегшують робочий процес. Кожен користувач бажає грамотно розпланувати швейну роботу, використовуючи не тільки машинку, але і прасувальне обладнання. Адже для створення ідеального зовнішнього вигляду одягу і інших речей, потрібно скористатися сучасними прасками.

Таким чином, в арсеналі кожної дослідної швачки обов'язково повінні буті прісутнімі следующие аксесуари:

  • Спеціальні п'яльця різних розмірів, Які Прийнято використовуват для вишивки особливо великих або дрібніх візерунків. Например, во время вишивки тюлів, штор, скатертина та інше.
  • Приставні столики для різних швейних машинок, за допомогою яких вдається полегшити процес пошиття або ремонт одягу, створюючи максимально комфортні умови.
  • Підошви для прасок - універсальні доповнення з серії сучасного прасувального обладнання, які виконані з міцних матеріалів.

В інтернет-магазині Janome.in.ua представлений величезний асортимент корисних аксесуарів, які допоможуть швачці зробити процес підготовки до шиття і, безпосередньо, сам процес шиття - максимально комфортним і продуктивним.


Аксесуари для прасок і швейного обладнання

Для спрощення і поліпшення роботи прасок різних моделей є величезна кількість додаткових аксесуарів. Одним з найбільш важливих доповнень є антиглянцева підошва для праски, завдяки якій вдається відшукати місце для безпечного розташування розпеченій підошви і при цьому не пошкодити поверхню робочого столу. Крім того, вкрай важливо організувати зручне місце для прасування всіх речей.

Працюючи за швейним обладнанням, також доводиться організовувати робочий простір для машинки. З огляду на конкретну модель, можна з легкістю підібрати приставних столик для машинки, який виконаний з міцного і надійного матеріалу. Наявність невеликих ніжок дозволяє раціонально розширити робочий простір. Це особливо важливо при роботі з великогабаритними виробами, коли робочої зони швейної машинки недостатньо.

Крім того, всі перераховані вище аксесуари мають ще одну важливу перевагу - відносно невелика вага і компактні габарити, що дозволяє розмістити їх на столі.