Каталог товару

Розпошивальні машини FAMILY

Ця категорія порожня.
RU
UA

Розпошивальні машини FAMILY (Фемілі)

У список найпопулярніших доповнений до стандартної швейній машинці входять распошивальні машини FAMILY. Такий помічник допоможе майстру виконати якісний плоский шов на поверхні трикотажних тканин. Основна перевага цих распошівалок полягає в унікальній можливості - з легкістю створювати наделастичні варіанти швів, виконувати декоративну обробку і багато іншого.

Крім того, машинки чудово справляються з таким складним завданням, як сточування і високоякісна обробка країв і нижньої частини одягу, пошитого з еластичних матеріалів. Таким чином, вдається позбутися від ефекту «розсипання» ниток, як це часто трапляється під час роботи на звичайній швейній машинці.

Демократична ціна на распошивальні машини FAMILY є додатковим бонусом для покупців. В результаті кожен майстер зможе дозволити собі придбати такого якісного помічника для акуратної обробки еластичних матеріалів, трикотажу. Це виключає не тільки деформацію всієї тканини, а й також пошкодження окремих ділянок - швів.

Основні характеристики распошівалок FAMILY

Сучасні распошивалки від популярного бренду є високопродуктивні пристрої, які вкрай необхідні під час якісної декоративної обробки різних речей.

Магазин швейних машин janome.in.ua пропонує на вибір різноманітні моделі, кожна з яких відрізняється своїми функціональними особливостями:

  • Наявність вбудованого диференціального транспортера, що забезпечує акуратну обробку еластичних видів тканини.
  • Для новачків важливим доповненням є полегшена система заправки петлітелей. Таким чином, вдається помітно прискорити робочий процес.
  • Регулятор тиску на лапку допоможе майстру самостійно вибирати положення лапки з урахуванням товщини майбутнього матеріалу.
  • Кілька видів швів.

Все це запропоновано в одній машинці. Наявність підказок на передній частині панелі дуже допоможе новачкові не відриватися від роботи, але при цьому мати можливість підглянути певним чином впливати.

Купити распошивальні машини FAMILY (Фемілі) можна прямо зараз на нашому сайті. Магазин працює з понеділка по суботу і пропонує організувати доставку товару в будь-який населений пункт на карті України. Крім того, клієнту запропоновано відразу кілька способів швидкої оплати.