Фільтр
Виробник
Каталог товару

Масла і хімічні засоби

Фильтр
RU
UA

Тривалий термін експлуатації швейного обладнання і якість роботи в цілому залежить від правильного догляду за машинкою. Для цього прийнято використовувати всі можливі засоби, які допоможуть утримувати пристрій в належному вигляді і забезпечити якісний догляд за його окремими деталями.

Серед найпоширеніших засобів прийнято відзначити:

  • Масло вазелінове - продукт, який не виділяє токсичні компоненти і не має специфічного запаху. Це відмінне рішення для регулярної змащення деталей промислових і побутових швейних машин: прямострочні моделі, оверлоки, Плоскошовні моделі і багато іншого.
  • Очисник для гальм - популярне хімічний засіб Spirit, яке було створено на базі бистроіспаряемих розчинників і полімерів. За рахунок цього речовина моментально розчиняє і прибирає смолу, залишки жиру або масла.
  • Поліроль - захисний спрей, який був створений на основі силіконового матеріалу. Таким чином, процес полірування не займе занадто багато часу і гарантує блискучий ефект протягом тривалого часу

Все химические средства абсолютно безопасны, так как выполнены из экологически чистых материалов, что не представляют никакой опасности для здоровья человека.


Корисні набори хімічних засобів для швейного обладнання

Крім стандартного набору різних масел для змащення окремих компонентів швейної машинки, в запасі кожної швачки обов'язково повинні бути додаткові кошти по догляду:

  • Розчинник іржі - відмінний захисник, який запобігає утворенню іржі. Такий аерозоль відноситься до категорії очищающе-відновлювальних препаратів.
  • Мастило на основі міді - відмінне рішення для ефективної обробки окремих деталей, які мають гвинтове з'єднання.
  • Сучасний засіб для виведення плям - з його допомогою вдається виводити навіть найскладніші жирні плями. Таку піну потрібно залишити на поверхні одягу чи меблів на кілька хвилин, після чого - прибрати залишки щіткою.

Хімічні речовини Spirit - це відмінна альтернатива дорогим засобам по догляду за всілякими деталями швейного обладнання.

Інтернет-магазин Janome.in.ua пропонує величезний асортимент різних товарів від популярного бренду. Вся продукція відрізняється практичністю і швидким способом дії, що не примушує довго чекати бажаних результатів.