Фільтр
Виробник
Тип петлі
Тип човника
Максимальна ширина строчки
Каталог товару

Комп’ютерні швейні машини Bernina:Максимальна ширина строчки - 9 мм

Фильтр
RU
UA

Комп'ютерні швейні машини Bernina

Поєднання високої якості використовуваних матеріалів і комп'ютерних технологій дозволяє новачкам і професіоналам працювати з різними видами тканин. Комп'ютерні шийні машини Bernina відрізняються продуманою конструкцією і якісним складанням. Розробники продумали все до дрібниць: починаючи від ергономічного дизайну і закінчуючи функціоналом.

Відмітна особливість комп'ютерних моделей полягає в наявності спеціального мікропроцесора, завдання якого базується на управлінні всіма опціями. Крім того, представлені машини здатні зберігати в пам'яті велику кількість різних рядків для майбутніх операцій. Вбудований інформаційний дисплей і електронне управління спрощують процес роботи з машинкою, а також прискорюють процедуру пошиття всіляких речей.

Вибираючи певну модель, потрібно порівняти відразу кілька вподобаних позицій. Ціна на комп'ютерні швейні машини Bernina досить демократична. Виробник спеціально запропонував великий асортимент за різними цінами, щоб в повній мірі задовольнити споживчі запити.

Переваги експлуатації машинок

Перед тим, як купити комп'ютерні швейні машини Берніна, необхідно ознайомитися з основними перевагами:

  • Здійснюється регулярний контроль натягу нитки, починаючи з перших секунд роботи.
  • Вбудована інноваційна система Bernina Hook дозволяє виконувати кожен стібок максимально акуратно і якісно.
  • Ідеально підібраний набір аксесуарів - від лапок до шпульок.
  • Тиск притискної лапки легко регулюється, що дозволяє швачці працювати з різними видами матеріалів.
  • Швидкість шиття також піддається оперативному регулюванню в залежності від обраного робочого режиму.
  • Наявність кольорового сенсорного екрану.

У магазині швейних машин Janome.in.ua запропоновані найпопулярніші моделі комп'ютерної техніки від бренду Bernina. Покупці зможуть вибрати швейні машини для домашнього використання, а також професійну техніку для ательє. Придбати якісні машинки зможуть всі жителі України, скориставшись вигідними умовами доставки.