Каталог товару

Електромеханічні швейні машини FAMILY

Ця категорія порожня.
RU
UA

Електромеханічні швейні машини FAMILY

Популярна компанія-виробник FAMILY активно працює над тим, щоб урізноманітнити власний асортимент швейної техніки оригінальними новинками. За способом функціонування виділяють відразу кілька категорій, серед яких особливої ​​уваги заслуговують електромеханічні швейні машини FAMILY.

В основі конструкції знаходиться електричний двигун, який відрізняється високою продуктивністю і незначним рівнем шуму. Таким чином, швачка може працювати в комфортних умовах протягом довгого часу. Це універсальне рішення для новачків і професіоналів. Незважаючи на величезну кількість функціональних можливостей у порівнянні з механічним типом, електромеханічні машини від бренду FAMILY відрізняються наявністю достатньої кількості підказок для користувача.

В результаті купити електромеханічні швейні машини FAMILY (Фемілі) можна для роботи в майстернях або в домашніх умовах. Серед основних переваг таких моделей важливо відзначити доступну вартість, надійність, ремонтопридатність більшості комплектуючих.

Особливості вибору машинок від FAMILY

Від вибору представленої швейної техніки безпосередньо залежить подальша якість роботи. Тому перед покупкою варто приділити увагу кільком важливим критеріям правильного вибору:
  • Певний вид човника. Машинки представлені з горизонтальним і вертикальним човниковим пристроєм.
  • Тип петлі - автоматична або напівавтоматична. Перший варіант найкраще підійде для новачків.
  • Максимально допустима ширина строчки варіюється від 5 до 6,5 мм.
  • Необхідний функціонал. Для комфортного процесу шиття техніка оснащена нитковтягувачем, сегментним транспортером для успішної роботи з більш щільними видами тканин, потужним двигуном.

Незалежно від обраної моделі, покупець отримує високоякісний апарат, представлений в сучасному дизайні, так як виробник звертає особливу увагу на оформлення кожної машинки.

У нашому магазині швейних машин покупець має можливість не тільки ознайомитися з популярними новинками швейного обладнання, а й також придбати відповідну модель. Всі машинки продаються з доставкою в будь-який населений пункт України.