Фільтр
Каталог товару

Крейда, маркери, олівці

Фильтр
RU
UA

Кожна досвідчена швачка відмінно знає, що в процесі роботи з різними типами тканин одними з головних умов є уважність і терпіння. Під час шиття і ремонту доводиться працювати з різними фактурами тканин. Деякі матеріали вимагають максимум уваги, так як далеко не просто прикласти викрійку і вирізати ножицями по контуру. Щоб виключити утворення будь-яких недоліків, буде потрібно скористатися розміткою тканини.

У список найбільш затребуваних «помічників» для швачки входять:

  • різнокольорові крейди;
  • маркери;
  • різні олівці.

Особливості застосування крейди

Крейда кравецька - найпопулярніший і затребуваний інструмент, що дозволяє нанести будь-який малюнок на різні типи матеріалів. Головна відмінність такого виробу від звичайного мілка полягає в його унікальній формі - наявність гострого краю, що дозволяє з легкістю наносити малюнок на поверхню тканини.

Крім того, відмінність також є і в складі: крейда виготовляється на основі глиняного загустителя, що дозволяє йому зберігати форму і не кришитися. Зберігати виріб найкраще в відповідних пластикових контейнерах, де крейда не обсипається і не забруднює речі.

Застосування олівців

Олівець для тканини - ще один незамінний інструмент, який активно використовують для перенесення викрійки на тканину. Вибір певної моделі безпосередньо залежить від деяких важливих нюансів:

  • конкретна товщина ліній;
  • тип матеріалу, з яким доведеться працювати;
  • колірна палітра використовуваних тканин.

Для обведення викрійки олівець прийнято вважати найзручнішим інструментом швачки, слід від якого легко забирається за допомогою звичайної води (як варіант, використовують спеціальну гумку або щітку).

Маркери для тканини

Сучасні маркери для тканини - зручний і оригінальний інструмент для швидкого і чіткого нанесення всіляких ліній на відрізок тканини. В основному, цей інструмент широко затребуваний серед вишивальниць. Для роботи прийнято виділяти відразу кілька типів маркерів: самоісчезающіе моделі (пропадають протягом 24-72 годин), маркери, які легко змиваються водою і ті, які не змиваються.

Інтернет-магазин Janome.in.ua пропонує користувачам ознайомитися з широким асортиментом виробів, які вкрай корисні й необхідні для виконання різних викрійок. Великий вибір форм, матеріалів і колірних відтінків приємно здивує кожну швачку.