Каталог товару

ТОП 5 недорогих швейних машин для дому 2020

 • 21.07.2020
 • Просмотров: 48978
 • 0

Для побутової та промислової сфери виробники пропонують в продаж різну швейну техніку, здатну впоратися зі всілякими операціями. Кожна модель швейної техніки відрізняється функціями, дизайном, особливостями обслуговування та іншими базовими характеристиками.

Рейтинг сучасних швейних машин для будинку на підставі переваги наших клієнтів допоможе кожній швачці вибирати найкращого помічника для пошиття одягу та інших речей.
Перед цим важливо отримати відповідь на найпопулярніше запитання початківців майстрів: яка швейна машинка краще - Brother або Janome?

Це дві японські компанії, продукція яких має величезну кількість позитивних відгуків і відрізняється якісною комплектацією. У швейної техніки Janome присутня більша кількість металевих запчастин, що підтверджує надійність і тривалий термін служби конструкції. Тому такі прилади користуються особливою популярністю в Україні та по всьому світу.

Janome 18e

1. Janome 18E

Швейна машинка для дому пропонує користувачеві 15 операцій на вибір. Використовуючи цей пристрій, можна з легкістю обробляти різну кількість тканини.

Основні відмінності:

 • Можливість виконати якісні потаємні, прямі строчки і акуратний зигзаг.
 • Техніка розрахована на оверлочні і еластичні шви, що особливо важливо для обробки складних матеріалів.
 • Модель укомплектована стандартним металевим човником, що гарантує високу якість роботи.

Правильний вибір швейної машинки необхідно робити, з огляду на встановлений двигун. Janome 18E укомплектована потужним мотором, тому дана модель відмінно справляється з щільними і важкими матеріями.

Janome 18E: ціна, характеристики, відгуки ...

Brother LS 200s

2. Brother LS 200s

Універсальна швейна машина має сучасний пластиковий корпус і міцний каркас, виготовлений зі сталі, що відрізняється наявністю нержавіючого покриття. Низька ціна швейної машини робить її досить популярною серед професіоналів та новачків.

Особливості техніки:

 • Наявність горизонтального човникового пристрою.
 • Можливість використовувати 14 різних видів рядків для роботи.
 • Професійна швейна машинка доповнена світлодіодним лампочкою, яка виконує функцію яскравого підсвічування робочої зони.

Знімна рукавна платформа спрощує процес обробки складних ділянок на різних речах.

Brother LS 200s: ціна, характеристики, відгуки ...

Janome Top 14

3. Janome Top 14

Електромеханічна конструкція з металевим каркасом доповнена 17 операціями. В інтернет-магазині даний прилад представлений за доступними цінами і відмінно підходить для пошиття, ремонту одягу, всіляких предметів інтер'єру.

Характеристики:

 • Великий діапазон полотен - починаючи з джинсових виробів, шифону та закінчуючи трикотажними тканинами.
 • Просування полотен здійснюється за рахунок роботи нижнього транспортера.
 • Швейні машини Janome Top 14 укомплектовані вертикальним човником.

Для зберігання різних аксесуарів і приладдя для шиття виробник передбачив спеціальний пенал знімного типу.

Janome Top 14: ціна, характеристики, відгуки ...

Janome Top 12

4. Janome Top 12

Коли потрібно вибрати і купити швейну машинку для будинку з простим управлінням, майстри часто звертають увагу на дану модель. Електромеханічна швейна машина має необхідний функціональний набір і представлений в простому дизайні.

Характерні особливості:

 • Викидання петлі здійснюється в напівавтоматичному режимі.
 • Для роботи представлено 14 різних видів рядків.
 • Швидка зміна голки дозволяє кравця використовувати різні види тканин, незалежно від їх ступеня щільності.

Вбудований нитковтягувач прискорить процес підготовки приладу до експлуатації.

Janome Top 12: ціна, характеристики, відгуки ...

iSew A15

5. iSew A15

Придбати з безкоштовною доставкою по всій Україні можна ще одного універсального помічника для всіх рукодільниць - iSew A15. В арсеналі цієї моделі запропоновано 15 операцій, що допоможе швачці вибрати потрібний режим для обробки тих чи інших матерій.

У список основних програм пристрою входять робітники, декоративні і потаємні шви, що найчастіше використовуються майстром в процесі пошиття речей. Незважаючи на невеликі габарити побутової машинки іSew A15, вона доповнена потужним двигуном, який відповідає за стабільний робочий процес.

Серед основних переваг відзначають використання вертикального човника і плавне регулювання рядки, за рахунок чого підвищується якість роботи зі всілякими тканинами.

iSew A15: ціна, характеристики, відгуки ...

 
RU
UA