Каталог товару

Що таке розпошивальна швейна машина

  • 17.12.2019
  • Просмотров: 4312
  • 0

Cover Pro 2

Для обробки і пошиття трикотажних, еластичних виробів застосовують професійне обладнання - розпошивальну техніку. Адже в арсеналі досвідченого майстра обов'язково повинна бути не тільки швейна машина, але й інші прилади.

Що являє собою розпошивальна машинка? Це спеціальний пристрій, за допомогою якого вдається майстерно виконувати обробку краю полотен з трикотажу. Ця конструкція користується особливою популярністю на виробництві або для пошиття в домашніх умовах. В результаті майстру вдасться зробити якісні і акуратні краю матерії, оберігаючи їх від передчасного зносу.

За допомогою плоскошовного помічника можна зробити міцний шов, при цьому, не зачіпаючи окремі волокна - тканина не деформується, зберігаючи свої властивості. Це особливо враховується в процесі роботи з еластичними матеріями, які необхідно розтягувати без можливого пошкодження. Як результат - шов виходить максимально еластичним і може тягнутися в довжину.

Схема машинки

Особливості застосування сучасної розпошивалки

Один з найпопулярніших запитів користувачів, стосується роботи техніки: що робить розпошивальна машина? Такий пристрій, як розпошивальна машина, використовується для якісної обробки речей з трикотажу. Принцип її експлуатації не схожий на стандартну машинку. Адже в цьому випадку нитка з мотка моментально потрапляє в петлитель. Це дозволило розробникам повністю відмовитися від використання шпульного ковпачка.

Отже, для чого потрібна розпошивальна машина? Спочатку вона була створена для роботи зі всілякими видами трикотажних виробів, що характеризуються еластичними властивостями: вони швидко розтягуються і повертаються у вихідне положення. Наприклад, якщо скористатися стандартною машинкою, тоді шви вийдуть недостатньо щільними, внаслідок чого вони швидко розійдуться.

Саме тому в даній галузі прийнято використовувати розпошивальну техніку або оверлоки. Таким чином, можна зшити спортивні костюми, футболки, білизну, одяг для дітей та багато іншого.

Які шви робить розпошивальна машина? Конструктивно продумане обладнання здатне створювати плоский шов, робити ланцюгові стібки, що відрізняються різноманітним плетінням ниток. Такі стежки прозвали розпошивальними (плоскими швами)- їх також можуть виконувати деякі моделі коверлоків.

Швейная машинка Cover Pro 2

Характеристики распошивалки

Щоб зрозуміти, як шити на розпошивальній машині, необхідно ознайомитися з її головним набором характеристик:

  • Конструкція пропонує швачці виконати три різних типи швів - вузький, широкий і потрійний.
  • Сучасні моделі укомплектовані автоматичною заправкою ниток - це перевага позитивно позначається не тільки на спрощеному процесі шиття, а й також прискорює роботу, що особливо важливо при обробці великих обсягів. Саме тому таку систему можна зустріти практично в кожному апараті, призначеному для великого виробництва. Однак виробники задіюють автоматичну заправку і в багатьох домашніх варіантах.
  • Распошивалка може працювати з однією, двома або навіть трьома голками. Таким чином, застосування трьохголкового приладу дозволяє виконувати різні види швів, при цьому використовуючи 4 нитки - однакових або різних кольорів чи фактур.
  • Наявність функціональної здатності, що відповідає за створення декоративної строчки. Головна функція полягає в можливості обробляти зрізи тканин, але це не заважає обладнанню виробляти декоративний вигляд обробки обрізаних ділянок.

Експлуатуючи розпошивалки, кожен кравець повинен бути готовий до того, що буде потрібно додатково вибирати оптимальний ступінь натягу нитки, виходячи з конкретного типу матеріалу. Адже дана конструкція відноситься до техніки з високими показниками чутливості.

Також потрібно розібратися з відповіддю на питання: чим відрізняється оверлок від розпошивальної машини? Оверлок допомагає обрізати нитки, матеріали, а також одночасно обметувати їх зріз. У свою чергу, представлена ​​розпошивалка застосовується для пошиття трикотажних виробів, що володіють підвищеним ступенем розтяжності.

Схема шитьяЯк правильно вибрати розпошивалку

Визначившись з вибором конкретного типу, важливо зрозуміти - як вибрати розпошивальну машину і, на що потрібно звернути першочергову увагу. Умовно всі моделі діляться на дві великі категорії - це пристрої промислового і побутового класу.

Промислові моделі мають значні габарити і вагу. Вони укомплектовані електроприводом, мають місткий стіл і дві педалі. Такий професійний помічник експлуатується із застосуванням від 6 до 8 голок і може відразу працювати з декількома швейними операціями, що дозволяє економити час на виробництві.
Побутові ж наділені величезним набором функцій, мають менші габарити і відрізняються демократичною вартістю.
Вибираючи побутову розпошивалку, варто враховувати деякі особливості: точна ширина між голками (як правило, варіюється в межах від 5,5 до 6,5 мм), виліт рукава, габарити робочого столу, можливість одночасно використовувати кілька голок і компанія-виробник. Рекомендується вибирати моделі від перевірених і популярних брендів, якість продукції яких залишається на вищому рівні.

 
RU
UA