Каталог товару

Огляд швейних машинок Brother

 • 15.02.2020
 • Просмотров: 1094
 • 0

Brother ArtCity 300a

Популярна фірма Бразер - відомий виробник швейного обладнання, що працює в даній сфері, починаючи з 1908 року. Цей бренд вже протягом довгого часу вважається безперечним лідером. Підтвердженням такої інформації вважаються численні позитивні відгуки покупців, що вважають за краще працювати з перевіреними агрегатами.

Компанія випускає недорогу продукцію, яка характеризується гарною якістю. Демократична ціна робить товар дійсно доступним для широкого кола споживачів.

Асортимент популярних моделей

Захоплюючись пошиттям різних речей, багато майстринь задаються досить актуальним питанням: якої фірми швейна машинка краще? У країнах СНД і в Європі особливою популярністю користується продукція бренду Brother. Така затребуваність пояснюється деякими особливостями:

 • У продаж потрапляє техніка, яка пройшла всі необхідні випробування. Тільки після численних перевірок товар прямує в серійне виробництво.
 • Великий асортимент, який в повній мірі задовольнить запити професіоналів і новачків.
 • Орієнтація на споживчі запити і побажання клієнтів.
 • Наявність сучасного дизайну і необхідного набору функцій.

Представлений рейтинг швейних машин фірми Brother допоможе покупцям підібрати конкретний апарат для будинку, ательє або для виробничих підприємств.

Безперечний лідер - BROTHER LS 200s

Модель електромеханічного типу, що укомплектована горизонтальним човниковим механізмом, є універсальним обладнанням для пошиття різних речей. Вона відрізняється стриманим і стильним зовнішнім виглядом, працює без зайвого шуму і вібрацій. Завдяки цій конструкції кравець виконує дрібний ремонт одягу, а також може шити повноцінні наряди.

Функціонал пропонує для роботи відразу 14 всіляких рядків і наявність можливості виготовлення петель в напівавтоматичному режимі. Крім цього, варто виділити ще кілька характеристик:

 • Для роботи користувач може вибирати різні варіанти рядків: зигзаг, потаємні, обметувальні та інше. За бажанням швачка зможе регулювати довжину стібка, яка варіюється від 0 до 4 мм, а також ширину - від 0 до 5 мм. Вибір конкретної опції відбувається за рахунок перемикачів.
 • В процесі обробки круглих елементів рекомендується використовувати рукавну платформу.
 • Для зручної роботи розробники передбачили наявність вбудованої системи заправки верхньої нитки.

Корпусна частина апарату виготовлена ​​з пластику і представлена ​​в білому кольорі з додатковими вставками блакитного кольору. Для зберігання необхідних аксесуарів є окремий відсік, що дозволяє навести порядок на робочому місці. Для освітлення всієї зони в конструкції передбачена яскраве підсвічування.

Це універсальне рішення для тих, хто займається пошиттям виробів на дому або в ательє. Техніка не займе багато місця на стільниці, і зберігається в спеціальному чохлі.

Brother ArtCity 200 - модель для новачків

Детальний огляд швейної машинки Brother ArtCity 200 підтверджує той факт, що це відмінний вибір для тих, хто тільки починає вивчати конструктивні характеристики даного обладнання. Наявність простого функціонала і 25 операцій - відповідний набір для початківців майстринь.

Переваги сучасної техніки:

 • Наявність металевого каркаса, поверхня якого надійно захищена від корозійного впливу ззовні.
 • Використання підсвічування точкового типу, розташованої над голкою. В результаті користувачеві зручно працювати навіть з дрібними деталями.
 • Застосування автоматичного нитковтягувача, за рахунок якого вдається швидко заправити нитку у вушко голки. Нитковтягувач призначений для голок №75-100 та ниток №40-70.
 • Для швидкого обрізання непотрібних ниток використовується гострий ніж, що знаходиться під важелем - з лівого боку корпусу.

В інтернет-магазині запропоновано даний пристрій за вигідними цінами. Це необхідний помічник для тих, хто в подальшому буде виконувати штопання, пришивати ґудзики різних розмірів, вишивати або зшивати між собою кілька полотен.

Brother ArtCity 300a - якісно і доступно

Проводячи огляд швейних машин Brother, неможливо не відзначити цей агрегат, який відрізняється ідеальним співвідношенням гідної якості і вигідною вартості. Це побутової апарат, який має 37 робочих режимів. Він використовується для домашнього ремонту та пошиття одягу із застосуванням текстилю. Показники потужності становить 50 Вт.

Переваги обладнання:

 • Виробник використав спеціальний «резервний ніж», що знаходиться позаду стрижня, що відповідає за стан притискної лапки.
 • Для підсвічування робочої зони застосовують яскраву лампочку потужністю 15 Вт.
 • Фіксація котушки має на увазі застосування вертикальної деталі, що виконана з міцного пластику.
 • Зубчаста рейка має вузьку форму і сприяє якісній обробці тонких або добротної матерії.
 • Для пошиття круглих виробів найкраще скористатися рукавною платформою знімного типу.
 • Максимально допустимі показники довжини стібка складають до 4 мм, а ширина - не перевищує 5 мм.

Ця техніка призначена для тих, хто займається шиттям в домашніх умовах - для хобі, коли буде потрібно зробити невеликі деталі для декору. Вона вважається напівпрофесійної і не підходить для серйозного ремонту одягу або пошиття складних речей.

 
RU
UA