Каталог товару

Лапки для швейних машин

 • 10.02.2020
 • Просмотров: 1079
 • 0
У стандартну комплектацію різних видів швейної техніки виробники включають спеціальну лінійку-направитель. Але багато швачки працюють і навіть не здогадуються про конкретний призначення цієї «кривої палички», виготовленої із заліза.

За цільовим призначенням всі лапки для швейної машинки діляться на три великі категорії:
 • для виконання декоративного шиття;
 • для утилітарного;
 • для клаптикового пошиття речей.
Підбір певної моделі залежить від того, які саме швейні операції планує виконувати майстер. Для пошиття постільної білизни найчастіше задіюють в роботу стандартні прямострочні або зигзагоподібні аксесуари. Крокує деталь спрощує процедуру вшивання багатошарових компонентів. З її допомогою вдається полегшити процес просування матеріалу, а також виключити можливе зміщення шарів по відношенню один до одного.

Список універсальних аксесуарів

Після докладного огляду лапок рукодільниця може визначитися з необхідним набором для виконання стандартних операцій. Це стосується шиття із застосуванням різних матерій, вшивання блискавок, гудзиків та інше.

Виділяють наступні моделі:
 • Універсальна застосовується для обробки всіляких швів і підходить для більшості полотен. Її демократична ціна робить товар досить доступним для кожного майстра - професіонала і новачка. Завдання цього аксесуара - прямострочний шов і зигзаг.
 • Для вшивання звичайної блискавки задіють в роботу одно- і двосторонні. Вони виготовляються з різних матеріалів: тефлон, міцний пластик або метал з антикорозійним покриттям. Головна мета - надати допомогу голці в процесі виконання рівного стібка на однаковій відстані від краю блискавки.
 • Оверлочна лапка має відповідну планку, завдяки якій збільшується довжина шва. Наявність «ширителя» сприяє збереженню тканини від можливого стягування. Додатково є обмежувальна пластина, за допомогою якої рукодільниця зможе прокладати оверлочні рядки рівно по відношенню до зробленого зрізу.
Вибираючи лапки, рекомендується добре ознайомитися з їх основними особливостями і можливостями. Далеко не завжди придбаний аксесуар підходить виключно для виконання однієї функції. Часто в цих наборах поєднується відразу кілька опцій, що робить їх незамінними помічниками.
 

Обробка делікатних і складних полотен

У наборі кожної швачки обов'язково повинні бути присутніми наступні інструменти для роботи з еластичними або занадто тонкими матеріями.

Необхідний мінімум:
 • Для трикотажу - конструкція доповнена спеціальною гумовою «подушкою», що утримує тканинний відрізок прямо під голкою. В результаті він не зможе застрягти в зубах нижнього транспортера.
 • Лапка рубильник для вузької подгибки необхідна під час якісної подрубки тонких виробів (шовк, шифон). Закінчення полотна заходять до відповідного паз, тому при пошитті одягу матеріал автоматично загинається на 1-3 мм, що гарантує рівну строчку уздовж всієї кромки.

Аксесуари для стібків

Проштопати щільну тришарову ковдру можна і за допомогою стандартного набору аксесуарів, але для цього буде потрібно багато часу. Щоб спростити виконання поставленого завдання, використовують спеціальні елементи:
 • Крива лапка для квілтинга сприяє рівномірному пересуванню, а також робить рядок з урахуванням певної дистанції між швами. В результаті зберігається необхідний кут повороту. Виділяють відразу кілька видів для квілтінга, що помітно розширює можливості будь-якого швейного обладнання.
 • Печворк. Клаптикове шиття здійснюється із застосуванням цілих комплектів. Всі вони відрізняються своїми габаритами і допомагають робити всілякі обробки клаптикових виробів.
 • Крокуючі моделі виконують функцію верхнього зубчастого механізму, вони чіпляють і акуратно переміщують матерії.
Різноманітні варіанти для виконання популярних швейних операцій не тільки спрощують роботу для рукодільниць, але і також підвищують якість певної процедури. Тому так важливо мати в запасі різні види для обробки тонких, еластичних, щільних, сипучих і інших тканин.
 
RU
UA