Каталог товару

Які швейні машини найдешевші

 • 24.02.2020
 • Просмотров: 9478
 • 0

Janome Ami 35S

Мрія кожної швеї - багатофункціональна і сучасна побутова швейна машина, яка могла б використовуватися для ательє або на дому. При цьому користувачі бажають вибирати практичні пристрої з категорії доступних, але якісних обладнань.

Ознайомившись з численними позитивними відгуками в інтернеті, можна підібрати й купити недорогі швейні машини, що в повній мірі задовольнять запити навіть найвимогливіших покупців.

JANOME MY STYLE 100

Список машинок з горизонтальним човником

За своєю конструкцією всі апарати представлені в даном переліку мають човниковий механізм горизонтального типу, не здатний розгойдуватися в різні боки, при цьому поступово обертаючись. Це зменшує вібраційний ефект і знижує рівень шуму. Котушка розташована в човниковому гнізді. Умільці мають можливість контролювати кількість ниток завдяки спеціальній вставці, виготовленої з прозорого пластика.

 1. Brother ArtCity 170 - ідеальне поєднання стильного дизайну та оптимального набору завдань. Серед достоїнств відзначають: наявність 17 операцій. Хороший плавний хід забезпечує швидкість шиття в 750 проколів за 1 хвилину експлуатації.
 2. JANOME MY STYLE 100 - відмінне співвідношення «ціна-якість». Такий апарат входить в ТОП кращих за останній рік. На вибір виробник запропонував відразу 13 функцій, перемикання яких здійснюється за рахунок регуляторів на корпусі. Незважаючи на середні показники потужності, техніка «на відмінно» справляється з обробкою щільних тканин - починаючи з джинсових і, закінчуючи бавовняними матеріалами в два і більше шарів.
 3. Brother LS 200s - швейна машина з 17 робочими режимами, що допоможе виконати еластичну, потаємні або обметувальні рядки. У магазині представлений виріб відноситься до класу побутових типів, що призначені для дрібного ремонту в домашніх умовах.
 4. Janome Sew Line 300 - японський бренд не перестає приємно дивувати, надаючи на вибір агрегат з петлею в напівавтоматичному режим і 15 варіантами рядків (в список також входять оверлочні). Є реверс і лапка для акуратного вшивання блискавки.
 5. Janome Sewist 725 S - хороша недорога швейна машина електромеханічного типу може акуратно працювати навіть з делікатними видами матерій - від шовку до шкіряних виробів. Рукавна платформа сприяє професійною обробці закруглених елементів на речах - одязі або предметах декору.

Janome Top 12

Швейні машини з вертикальним човником за демократичними цінами

Рейтинг недорогих швейних машин допоможе вибрати різноманітне обладнання для домашньої експлуатації, а також для промислової сфери. Обертання човникового механізму відбувається проти годинникової стрілки. В процесі виробництва основних деталей розробники використовують міцний метал з антикорозійними властивостями. В результаті механізм стає більш міцним і надійним, дозволяючи виконувати роботу на величезній швидкості.
 1. Janome 5500 - лідируючі позиції належать вже добре відомого бренду. Така машина привертає увагу початківців і більш досвідчених кравчинь. Головне достоїнство - шиття подвійною голкою. Це відмінне рішення для якісного пошиття речей з трикотажу.
 2. Janome 2004. Незалежно від мінімального комплекту рядків (всього чотири, з них - оверлочні і трикотажні), умільці можуть сміливо впоратися з великою кількістю завдань. Оперативна настройка тиску лапки допоможе шити більш щільний текстиль.
 3. Janome Top 12 - для тих, хто шукає домашній варіант, запропоновано виріб з механічними перемикачами на корпусі. Кравець зможе самостійно контролювати довжину стібків і натяг використовуваних ниток. Всього в арсеналі - 15 різних операцій, серед яких - зигзаг і шов для делікатного текстилю. Додатково є можливість зворотного шиття.
 4. іSew A15 - електромеханіка нового покоління, що сприяє виконанню ремонту, пошиття речей і обметування країв. Всього в комплекті представлено 15 основних режимів: 14 видів швів і 1 петля «напівавтомат».
 5. Починати дізнаватися головні ази такого мистецтва найкраще на простих і компактних моделях, якою є Janome Ami 35S. На корпусі можна побачити всі необхідні підказки, що завжди будуть перебувати на рівні очей користувача. Втягання нитки відбувається максимально ефективно, завдяки автоматичному помічникові. Система намотування шпульки - це спрощене рішення для новачків.

Janome Sakura 95

Техніка з вертикальним човником за доступною вартостю

Це перші машини, в яких робота човника здійснюється за принципом маятника - розгойдується з одного боку в іншу. Таке обладнання не потребує точного регулювання для отримання бажаного шва. Всі робочі вузли надійно закріплені в певному положенні, що відкидає швидкий вихід з ладу.

 1. Janome Sakura 95 - найкраща швейна машина від японського бренду, яка надає необмежені можливості для рукодільниць: виконання штопання, пришивання гумки. У наборі є лапки, використовуючи які вдається виконати акуратну підрубку речей. Перевага - оперативне намотування шпульки, на яку не доведеться витрачати багато часу.
 2. Janome Top 18 - дана машина розрахована на 21 робочий режим і надає можливість проводити регулювання зигзага і стібків. Для швидкої підготовки до експлуатації використовується нитковтягувач.
 3. Janome 2020 - добре працює з різними типами тканин, що не буксує і не видає сильний шум навіть при максимальній швидкості. Всього 15 операцій, що дозволяє машинці зайняти лідируючі позиції серед іншої техніки, представленої в даному ціновому сегменті. Всі шви виходять рівними і натягнутими.
 4. Від цієї ж компанії - модель Janome Ami 15, яка виконує базовий набір необхідних завдань. Даний прилад укомплектований реверсом, двома регуляторами розташованими на передній частині панелі і невелике колесо збоку корпусу. Стіжки мають регульовану довжину (до 4 мм) і ширину (до 5 мм).

Вибір відповідного обладнання - індивідуальний для кожного покупця. Незважаючи на наявність стандартних правил покупки, кожен з майстрів виділяє для себе певний список переваг і характеристик, яким повинна буде відповідати конкретна техніка.

 
RU
UA