Каталог товару

Які голки потрібні для швейної машини

 • 20.12.2019
 • Просмотров: 6251
 • 0

Наборы игл schmetz

Неправильний розмір голки - одна з найпоширеніших помилок серед початківців майстрів. В результаті відзначають погану якість стібка, деякі складності в процесі обробки певної тканини.

Щоб зрозуміти, як підібрати голку для швейної машини, рекомендується пам'ятати - всі деталі стандартизовані. Вони сумісні з технікою різних брендів, якщо мова йде про сучасне обладнання побутового призначення.

Для роботи починаючої швачки важливо мати в наборі універсальні голки, що позначені літерою Н:

 • Саме такі голки вважаються найпопулярнішими, так як їх часто використовують з синтетичними і деякими видами трикотажних матеріалів.
 • Тонкі машинні голки застосовують для середніх і більш важких полотен.
 • Універсальна голка відмінно працює в парі з шовковими нитками або ж нитками з поліестеру.


Початківці умільці, розбираючись з тим, які голки потрібні для швейної машини, можуть помітити наявність номера 80/12, 110/18 і інші варіанти. Таке маркування вказує відразу на кілька значень - європейське і американське. Це важлива інформація, яка визначає товщину: від найтонших до більш товстих. Європейська маркування - від 60 до 110, а американська - від 8 до 18.

Вибір голок для різних видів тканини

Різні види голок для швейних машин дозволяють підібрати найбільш відповідне рішення для пошиття різних речей - починаючи зі стильних предметів інтер'єру і, закінчуючи одягом.

 1. H-M  та H-S- такі стрейч-голки мають в своїй конструкції спеціальний «шарф», що забезпечує наявність додаткового простору для проходження гачка. В результаті виключена ймовірність пропустити шви. Це особливо важливо при використанні лайкри, сітки, трикотажних матеріалів з еластичними властивостями.
 2. Правильно підібрані аксесуари для роботи з щільними тканинами можна застосовувати для джинса, наприклад голки з маркуванням Н-J. Їх характерні особливості: наявність добре заточеного вістря і міцний хвостовик, що запобігає вигину або поломку металевого інструменту.
 3. H-LL - голка для швейної машинки, що за стандартом експлуатується під час обробки шкіряних речей. Вона виконує функцію зубила і застосовується для натуральної шкіри або замші.
Побутова швейна машина з таким набором здатна впоратися з різними полотнами, дозволяючи майстру здійснювати швидку заміну одного аксесуара на інший.

 

Необхідний комплект для швачки

Наборы игл schmetz 2

Готуючи машинку або оверлок до експлуатації, рекомендується ознайомитися з найбільш популярним класичним набором голок. При покупці важливо звернути увагу на довжину колби, її діаметр, на загальну довжину всієї конструкції.

Щоб зрозуміти, як вибрати голки для швейних машин, варто врахувати наступну класифікацію:

 • Гострі голки для майстра H-J - це відмінне рішення, якщо доводиться обробляти бавовну в кілька шарів або прошивати щільний текстиль. Міцний стрижень запобігає поломці, а якісна заточка відповідає за точний прокол поверхні і наявність гладких петель.
 • Для вишивання - H-E. Мають широке вушко, що дозволяє різним видам ниток вільно проходити під час швидкої вишивки. Всі моделі доповнені понтонним «шарфом», що має кілька збільшений виступ - це зменшує максимальну кількість рухів одягу при робочому процесі.
 • Для верхнього рядка вибирають голки, що характеризуються додатковою гострою точкою для проколювання всіляких видів полотен.

Максимально допустимий робочий ресурс кожної моделі варіюється від 12 до 14 годин. При наявності підозрілого стуку в швейному обладнанні, необхідно провести заміну голок.

 
RU
UA