Каталог товару

Як вибрати швейну машинку

 • 19.12.2019
 • Просмотров: 1472
 • 0

Швейная машина janome с наклейками

Сучасний асортимент обладнання для пошиття різних речей змушує кожного майстра задуматися: яку швейну машинку купити для роботи з певними типами матеріалів. У рейтингу популярних апаратів представлені - механічні та комп'ютерні.

Всі побутові моделі діляться на дві великі групи - це професійні і для початківців рукодільниць. Такі пристрої поділяються з урахуванням функціонального набору і технічних характеристик. На виробництві використовується потужна швейна машина промислового типу, яка характеризується вузькою спеціалізацією, зносостійкістю і величезними показниками продуктивності.

Для пошиття різних варіантів одягу прийнято задіювати в роботу такі моделі:

 • Сучасні швейні машинки з човниковим стібком.
 • З ланцюговим стібком.
 • Автомати.

Для щоденної обробки великих обсягів на виробництві рекомендується покупка промислового пристрою.

Щоб зрозуміти, яку модель вибрати, в першу чергу важливо визначитися з метою експлуатації. Для нерегулярного шиття штор, штанів або дрібних предметів інтер'єру використовуються побутові електромеханічні моделі, що доповнені необхідною кількістю операцій для швидкого автоматизованого процесу шиття. Це дозволяє виконувати шиття речей різного рівня складності.

Купівля електромеханічних моделей

Електромеханічні машини вважаються найбільш затребуваними і недорогими. Експлуатація механізму здійснюється за рахунок мотора, а швидкість регулюється за допомогою педалі. Розбираючись з тим, яку швейну машинку краще купити для дому, кожна жінка звертає увагу на наступні критерії:

 • Зовнішній вигляд. Цьому критерію виробники приділяють особливу увагу - наявність обтічної форми і корпусу світлих відтінків.
 • У конструкції використовується допустимий максимум пластика і легких металів, що дозволило зменшити показники ваги.
 • Позитивні відгуки швейних машинок - це практичність пристрою, який укомплектовано необхідною кількістю додаткових відсіків для сміття або зберігання аксесуарів.
 • Велика кількість швів, що варіюється від 10 до 40: робочі, декоративні, оверлочні, для виконання петель.
 • Майстри працюють з різними видами техніки для створення декору. Наприклад, в'язальна машина сприяє якісному вив'язування виворітного поверхні.

Швейная машина janome 5500Швейная машина janome с наклейками 2машинка bernette

На вибір також впливає наявність / відсутність додаткових функцій: реверс, зміщення голки, можливість використовувати подвійну голку. Різноманітність човникових механізмів є ще одним важливим аспектом правильної покупки. Однак не можна точно сказати, який човник краще, так як кожен має певний набір переваг і недоліків.

Показники потужності і продуктивності

Електромеханічна швейна машина - це незамінний помічник для кожного майстра, що відрізняється потужністю від 35 до 105 Вт. Електричний мотор не вимагає величезної потужності для обробки щільної джинсової тканини або шкіряних виробів. Все, що потрібно - спеціальні голки, призначені для роботи саме з такими полотнами. Тому, щоб визначитися, з якими за ступенем щільності матеріалами можна буде працювати на тому чи іншому апараті, необхідно звернути увагу на максимальний підйом лапки.

Щоб не помилитися і розібратися з тим, як вибрати побутові швейні машини, рекомендується пам'ятати, що в такому обладнанні електродвигун виконує функцію двигуна змінного струму. Таким чином, споживання електричної енергії та процедура пошиття виробів здійснюється тільки після натискання на педаль, а швидкість залежить від сили натискання.

 
RU
UA