Каталог товару

Як вибрати оверлок

 • 09.03.2020
 • Просмотров: 2782
 • 0

Оверлок Т 34

Оверлок це машина, за допомогою якої вдається обробляти краї різних виробів. Виконувати обробку країв можна також за допомогою швейного обладнання, в якому передбачений звивистий рядок, але якщо мова йде про професійну обробку, тоді найкраще скористатися спеціалізованим пристроєм.

Це дозволяє досягти високої якості роботи, збільшеної швидкості шиття. Адже майстер отримує можливість обметувати і відразу ж обрізати зайві припуски. Крім того, такий агрегат допомагає працювати з різними видами трикотажу. Тому умільці можуть одночасно обметувати і сточувати деталі, повністю зберігаючи динамічність і еластичність отриманих швів.

Новачки часто задаються популярним питанням: чи можна обійтися без оверлока, не зовсім розуміючи його конкретне функціональне призначення і різницю від побутової швейної машини. У продажу можна зустріти спеціальні лапки, що повністю імітують оверлочний шов, але повноцінна прямострочна машинка ніяким чином не замінить даний апарат.

Різновиди для роботи дома

Для отримання хорошого зрізу рекомендується ознайомитися з декількома популярними моделями швів. Розподіл на конкретні види безпосередньо залежить від кількості заправлених ниток:
 • 2-нитковий - відповідний оверлок для новачка, що відрізняється спрощеною конструкцією, він обмежений у можливості обробляти різні тканини. При цьому кожен з стібків виходить неакуратним і грубим.
 • 3-нитковий - універсальний, який вважається найбільш поширеним. Він відмінно підходить для виконання роликових рядків.
 • 4-нитковий - допомагає зробити посилений шов. За один прийом дозволяє виробляти обметку зрізу і сточування декількох елементів. Конструкція застосовується під час шиття трикотажу.
 • 5-нитковий - справляється з великою кількістю робіт в порівнянні з попередніми варіантами.

Перед покупкою потрібно детально ознайомитися з інструкцією від виробника, де більш детально розказано про кількість рядків. Адже опції обладнання відрізняються в залежності від його конструктивних характеристик.

Оверлок ML785

Наявність додаткових функцій

Розбираючись з тим, як вибрати побутовой оверлок, майстри звертають увагу на функціональні можливості техніки. Від кількості таких опцій безпосередньо залежить вартість агрегатів, а тому важливо не переплатити і придбати дійсно потрібний апарат з корисними функціями.

Виділяють такі типи:

 • Рольовий шов виконують 3-х, 4-х, і 5-ниткові помічники. Для успішної регулювання потрібно звернути увагу на натяжку. Шов допомагає виконувати обробку матерій, коли потрібна підвищена динамічність в роботі. Це стосується пошиття різних сценічних образів.
 • Флатлок. Представлена ​​техніка допомагає робити імітацію Флатлок (плоский шов).
 • Мікрорегулятор зустрічається в апаратах від компанії-виробника Bernina. За рахунок цього вдається зробити автоматичне налаштування довжини обметувального рядка. Причому якісний результат буде гарантований, так як він не залежить від обраного полотна.
 • Окрема ємність для сміття - це спеціальний контейнер, що використовують для збірки обрізків ниток, матеріалів. Він допомагає зберігати чистоту на робочому місці.
 • Нитковтягувач автоматичного типу - необхідний помічник, що прискорює і спрощує процедуру заправки нитки.
 • Процес заправки - досить складний для починаючої швачки. Але якщо є таке доповнення, як нитковтягувач, тоді можна заощадити власний час на тривалу підготовку.
Оверлок ML785​​​​​​​
 
RU
UA