Каталог товару

Як вибрати лапку для трикотажу

 • 24.02.2020
 • Просмотров: 5466
 • 0

Різні машинки для обробки одягу мають на увазі використання всіляких наборів інструментів для виконання операцій. Пошиття трикотажних виробів вимагає певного набору інструментів, серед яких виділяють спеціальну лапку, що замінює універсальні приналежності. Головне завдання такого комплекту - притиснення і просування тканини, завдяки наявності платформи з гуми або пластику.

Притискна поверхню починає рухатися за рахунок важеля, що спирається на гвинт, що належить голкотримачі. Ці два механізми переміщаються разом, гарантуючи високу якість утворилася рядки. Таким чином, можна шити різні речі, не турбуючись за те, що текстиль буде постійно збиратися хвилями.

Звичайна лапка для трикотажу використовується для обробки текстильної продукції, що має стрейчеві властивості. Представлені тонкі матерії - складні в обробці, а тому вимагають до себе особливої ​​уваги і обережного ставлення. При правильному виборі даного вироби швачка отримує якісний результат - трикотажна рядок на машинці має рівну форму, виключаючи наявність пропусків.

Необхідні «помічники» не допускають зісковзування текстильної продукції, а також виключають можливість западання матеріалу в порожнину голки отвори. Установка може проводитися навіть на стандартну швейну машину для домашнього використання.

Різновиди аксесуарів

Деякі майстри не змінюють аксесуари, підбираючи їх під роботу з різними видами полотен. Одна класична лапка може експлуатуватися на протязі довгого року для різних матеріалів. Це стає причиною неякісної роботи і поломки моделі.

Виділяють три види швейних лапок, які можуть бути використані для речей і предметів інтер'єру:

 • роликові;
 • крокуючі;
 • тефлонові.

В інтернет-магазині це найпопулярніші і затребувані моделі, що найчастіше зустрічаються в машинках побутового призначення.

Крокуючий тип

Свою назву представлена ​​модель отримала за рахунок здійснення зворотно-поступальних рухів, що нагадують кроки - вгору-вниз. При цьому такі рухи роблять зубчасті гребінки - вони опускаються в момент, коли потрібно просунути річ, що обробляється.

Шари текстилю надійно фіксуються між рейкою нижнього транспортера і гребінками. Таке розташування гарантує зручне просування одягу, виконаної з еластичних матерій. В результаті шари не розтягуються, не відходять в протилежну сторону. Стандартні швейні машини по трикотажу укомплектовані такими моделями, які допоможуть швачці впоратися з обробкою складних видів тканини: оксамит, атлас, полотна з плівковою поверхнею.

Роликовий тип

Спочатку такі моделі використовувалися для шкіри, але це не завадило їх задіяти в роботу зі стрейчевими полотнами. Багато сучасні швейні машини для трикотажу мають в своєму комплекті подібні деталі. Конструкція має на увазі наявність трьох роликів обертового типу, доповнених мініатюрними шипами.

 • Два коліщатка знаходяться біля власника - з двох сторін.
 • Найбільше коліщатко розташовано спереду конструкції.

Під час шиття можна побачити обертання роликів, за рахунок яких тканинні відрізки пересуваються або фіксуються в нерухомому положенні.

Тефлоновий вид

Тефлонові конструкції також використовуються для штучної і натуральної шкіри, лайкри або велюру. Демократична ціна дозволила рукодільниця експериментувати і з'ясувати, що така лапка відмінно справляється з пошиттям виробів з еластичних матеріалів. Головне завдання багатофункціонального помічника - запобігти утворенню хвиль. Крім того, даний тип допомагає матерії легко ковзати по поверхні обладнання, не затримуючи робочий процес.

Лапка крокуючого типуЛапка роликовий типуЛапка тефлонового типу

Поради щодо застосування

Вибір машинних лапок і їх застосування у багато залежить від особливостей тканини, з якої доведеться працювати. Але в більшості випадків перед пошиттям речей майстру рекомендується виконувати одні і ті ж дії для підготовки до процесу:

 • Здійснити заміну універсальної моделі на трикотажну. Перед початком роботи потрібно перевірити ще раз правильний монтаж і фіксацію.
 • Буде потрібно визначитися з конкретною рядком і ступенем натягу нитки.
 • На відрізку тканини можна перевірити правильність обраних налаштувань. Враховується відсутність пропусків і різних хвиль.

Професіонали з досвідом застосовують спеціальні еластичні нитки для трикотажу, купити які можна на сайті. Це тонкі і в той же час міцні нитки, що забезпечують якісні рядки і дотримання правильної техніки виконання. Разом з комплектом змінних інструментів, нитками і сучасної машинкою з необхідним запасом потужності, швачка зможе виконати обробку різних виробів.

 
RU
UA