Каталог товару

Як вибрати кравецьку крейду

  • 21.01.2020
  • Просмотров: 1258
  • 0

Мелки портновские

В процесі пошиття різних речей майстри використовують додаткові допоміжні деталі і інструменти, що спрощують роботу. Одним з таких важливих елементів є крейда кравецька. Однак далеко не всі швачки задіють в роботу саме такі вироби. Часто новачки намагаються працювати з білим олівцем, але такий вибір складно назвати практичним - грифель завжди повинен залишатися загостреним. В іншому випадку буде складно накреслити рівну лінію.

У свою чергу крейда швейний дозволяє зробити акуратну лінію необхідної товщини, що особливо важливо в процесі розкрою матеріалу.

Різновиди продукції

портной мелок для раскрояУ нашому інтернет-магазині великий асортимент різних швейних аксесуарів. Крейди кравецькі, ціна яких залежить від особливостей матеріалу, представлені в декількох варіаціях:

  • Стандартний варіант, що за складом не відрізняється від класичного крейди. Це ідеальний помічник, коли необхідно виконати перенесення викрійки на тканину.
  • Восковий - допомагає нанести тонкі смужки, в результаті чого залишки не обсипаються на тканинну поверхню.
  • Пудровий - в магазині така модель представлена ​​в спеціальному пластиковому корпусі, подібно маркера. Це зручний спосіб працювати з інструментом, не забруднивши пальці.
  • Зникаюча модель - після нанесення на речі смужка поступово зникає протягом декількох днів.

Розбираючись, як видалити кравецькі крейди з тканини, необхідно скористатися двома популярними методами - праска або прання. Після проходження по поверхні гарячою праскою всі сліди моментально зникають. У випадку з моделями які осипались, можна скористатися теплою мильною водою - прання вручну або в машинці (в залежності від особливостей матерії).

Правильний вибір

мелок для тканиВибираючи швейну машинку, рекомендується відразу запастися необхідною кількістю аксесуарів, які повинні бути в арсеналі кожного майстра. Початківці швачки часто цікавляться: для чого потрібен крейда? Адже це один важливих предметів маркування, за допомогою якого вдається наносити на матеріал різні позначки. Однак мало хто знає, що кравець крейда для розкрою рекомендується вибирати з урахуванням особливостей певної тканини.

Ще кілька важливих критеріїв - тривалість нанесення і можливість передруку:

  • Восковий варіант відмінно підходить в тому випадку, якщо потрібно, щоб малюнок зберігався на протязі декількох днів.
  • Для перенесення лінії з однієї викрійки на іншу використовують стандартний предмет маркування.

Інструмент для малювання необхідно вибирати з урахуванням колірного відтінку матеріалу, на поверхні якого потрібно буде виконати позначки. Наприклад, для малювання на виробах світлого кольору, рекомендується придбати набір різнокольорової крейди, що будуть виділятися. Для темних матерій, навпаки, краще за все використовувати маркування білого кольору та інших світлих відтінків.

Кожну крейду для тканини важливо перевірити перед використанням. Майстер наносить матеріал на клаптик даного виробу, щоб упевнитися в тому, що після закінчення роботи всі лінії можна буде з легкістю прибрати праскою або водою. Особливо актуальною ця перевірка вважається для тих, хто працює зі світлими матеріями, що швидко брудняться і складно відпираються.

Як заміну таких предметів майстри часто працюють з засохлим шматком мила, маркувальними олівцями або ж з копіювальним коліщатками. Рекомендується повністю відмовитися від застосування звичайної ручки, простого олівця, які складно виводяться.

 
RU
UA