Каталог товару

Як шити подвійною голкою на швейній машинці

 • 03.12.2019
 • Просмотров: 4154
 • 0
набор игл

Виходячи зі своєї конструкції, дана деталь має на увазі поєднання декількох голок в одному продукті, який фіксується в певному тримачі з одною колбою. У продажу запропоновано чотири основні категорії таких голок:

 1. Класичні різновиди UNIVERSAL - вони використовуються в якості вишивальних, розширюючи можливості сучасного обладнання.
 2. STRETCH - шиття подвійною голкою різних в'язаних і еластичних полотен.
 3. METALLIC - використовуються для металізованих ниток.
 4. JEANS - для обробки джинсових матерій.

З урахуванням певного типу тканини підбирають голки, які допоможуть виконати звичайний або потайний шов, зигзаг і інші різновиди.

Процедура пошиття речей

Швейная машина b35

Розбираючись з питанням пошиття подвійною голкою, рекомендується звернути увагу на головне правило всього робочого процесу. Радять грамотно підібрати такий набір:

 • Відповідне полотно - визначаємося з оптимальними показниками товщини.
 • Нитка - розмір відповідає ступеню щільності матерії.
 • Голка - враховуємо розмір і відстань між окремими компонентами представленої техніки шиття та потрібного готового рехультату.

Тільки після узгодження всіх перерахованих компонентів, можна переходити до підготовчого етапу.

Підготовка

Часто досвідчені і професійні швачки випробовують деякі складнощі при підготовці сучасної техніки до початку пошиття різного одягу і предметів декору. Щоб заправка подвійної голки пройшла швидко і, головне, правильно, пам'ятайте про наступні кроки:

 • При експлуатації махового колеса, голкотримач фіксується вгорі.
 • Після цього, швачка опускає лапку.
 • Наступний рівень - замінюємо голку, притримуємо голкотримач лівою рукою, а правою - розкручуємо гвинт, що сприяє демонтажу голки з голкотримача.
 • На цьому рівні підготовки часто виникає проблема - як користуватися подвійною голкою і, як її встановити? Металевий стрижень потрібно повернути плоскою частиною колби в напрямку «від себе» і вставити її в такому вигляді в тримач. Про правильну фіксацію буде свідчити положення колби - її край повинен торкнутися обмежувача.

Заключні дії - однією рукою тримаємо стрижень для пошиття, а інший - фіксуємо гвинт, що фіксуватиме його на місці.

Як зробити якісний шов?

При створенні швів, швачка має можливість не тільки зшивати між собою кілька відрізків тканини, а й також відстрочувати, вишивати і простібувати. Застосовуючи такий інструмент шиття, професіоналові не складе труднощів продемонструвати відстрочну підрубку низу будь-якого виробу з оптимальними показниками ширини. Застосовуючи представлений вид відстрочки, можна також здійснити декоративну обробку нижньої частини.

Можна зробити підрубку низу з відкритим зрізом. Причому ширина підрубки може бути різноманітною - все залежить від особливостей конкретного виробу.

Використовуючи сучасний тип голки, прокладаємо пару рядків: перший рядок знаходиться скраю - вздовж нижньої лінії. Щоб перевірити правильність виконаної процедури, важливо пам'ятати - відстань між рядками має відповідати дистанції між робочими елементами.

Як виконати простібування?

Двойная строчка на изделии

Коли у швачки є під рукою швейна машина, вийде якісна штопка речей. Щоб розібратися, як шити подвійною голкою на машинці, потрібно будь-який відрізок тканини і мінімум досвіду роботи з даної конструкцією.

Всього за «один прохід» по поверхні матеріалу, майстер зможе виконати різну кількість стібків набагато швидше в порівнянні з універсальними видами голок. Крім того, такі стежки вийдуть більш акуратними і рівними, що особливо важливо в умовах декоративного оздоблення всіляких виробів.

Досвідчені майстри можуть поекспериментувати і застосувати різну ступінь натягу ниток, використовувати різну відстань між швейними голками та інше.

Виконання рельєфних швів - робимо защипи

Далеко не кожен новачок знає, але подвійні голки є відмінними помічниками в процесі створення оригінальних защипів - рельєфних рядків.

Виділяють відразу кілька різновидів оригінальних защипов:

 • стандартний варіант - прямі;
 • звивисті;
 • хвилясті та інші.

Щоб шов мав опуклу форму, потрібно збільшити натяг ниток, що будуть взяті за основу. При цьому можна змінювати натяг двох ниток або однієї: вгорі або внизу. Залежно від цього, будуть виходити різноманітні варіації.

Як зробити декоративні строчки?

Вид строчки

Як шити подвійною голкою і створювати незвичайні рішення? Щоб вишивка була максимально якісною, рекомендується придбати голки, де дистанція між двома елементами становить 1,6-2 мм. Допустима відмітка - це 2,5 мм.

Крім того, навіть при виконанні прямих швів за допомогою цієї моделі, вдається досягти чудових характеристик. Як варіант, застосовують оптимальні колірні відтінки однієї нитки або роблять різні рядки один біля одного, змінюючи їх технічні показники.

Щоб робити більш складні варіації, найкраще задіяти спеціальні вишивальні нитки, що відрізняються мінімальною товщиною.

Також, можна доповнити і зміцнити ділянки, на яких передбачається наявність подібної краси. Для цього швачки задіють в роботу відповідні клейові прокладочні матерії. Це допоможе домогтися ідеального ефекту і високої якості вишивки. При цьому матеріали можуть бути різного ступеня щільності і всіляких відтінків.

 
RU
UA