Каталог товару

Як налаштувати швейну машинку

 • 23.02.2020
 • Просмотров: 16776
 • 0

Розбираючись в особливостях конструкції техніки, можна зрозуміти, як відрегулювати швейну машинку і виконати всі необхідні процедури з її обслуговування. Це виключає частий ремонт апарату і дозволяє зберегти його колишній рівень продуктивності.

обслуговування швейної машинкияк відрегулювати швейну машинку

Одним з основних аспектів настройки є активна взаємодія голки з човником. Адже якщо голка буде розташована досить високо, тоді носик човникового пристрою проходить нижче петлі. В такому випадку будуть відзначені пропуски на поверхні полотна.

Особливо часто такі проблеми виникають, коли необхідно виконати обробку щільних чи еластичних тканин. Якщо техніка не призначена для роботи з подібними матеріалами, тоді варто відмовитися від даного процесу.

Поетапна настройка

Перед початком експлуатації кожна швейна машина обов'язково повинна бути підготовлена. Це виключає передчасну поломку обладнання або вихід з ладу її окремих комплектуючих.

Рекомендується виконати кілька важливих етапів:

 1. Очищаємо відсік від бруду і пилу. Виставляємо оптимальну відстань між носиком човникового механізму і голкою, щоб перший точно потрапляв в петлю.
 2. Коли всі інші параметри в порядку, потрібно розібратися, як налаштувати рядок у швейній машині. Щоб зрозуміти, як відрегулювати лапку на швейній машинці, потрібно пам'ятати: сила притискання лапки буде залежати від товщини матеріалу.
 3. Наступний крок - настройка рядка гвинтом на шпульних ковпачку і гайці. Щоб виключити можливу поломку пристрою, найкраще строго слідувати інструкціям від виробника.
 4. В процесі пошиття не рекомендується тягнути за тканину - це призведе до поломки голки.
 5. Працюючи з технікою побутового призначення, потрібно обертати махове колесо в положенні «на себе».
 6. Важливо пам'ятати: при піднятій лапці не можна продовжувати процедуру шиття виробів.
З огляду на перелічені правила, вдасться продовжити експлуатаційний термін обладнання, незалежно від максимальних навантажень.

Налаштування після тривалої перерви

Простій будь-якої техніки призводить до того, що окремі деталі потребують попередньої підготовки. Щоб приступити до швейної процесу, варто дізнатися, як налаштувати шов на швейній машинці.

Огляд всіх комплектуючих вкрай важливий, так як деякі металеві елементи могли заіржавіти. Тому в першу чергу потрібно обробити всі рухомі запасні частини спеціальним маслом.

Для того щоб зрозуміти, як відрегулювати шов на швейній машинці, потрібно підняти лапку і прогнати її без нитки на середній швидкості. Таким чином, мастило проникне в усі важкодоступні ділянки. Зайве масло збирають серветкою. Тільки після цього можна міняти голку, заправляти нитки і приступати до обробки різних полотен.

як налаштувати шов на швейній машинціяк налаштувати натяг нитки в швейній машині

Наступний важливий етап: як налаштувати натяг нитки в швейній машині? Для цього використовується невелика викрутка, за допомогою якої регулювальний гвинт повертається в різні боки:

 • в напрямку за годинниковою стрілкою - збільшується натяг;
 • проти годинникової стрілки - зменшується.

Гвинт потрібно повертати не більш ніж на чверть обороту за один раз, виконуючи пробний рядок для перевірки. Ідеально виконана робота, коли швачка бере нитку, а човник на ній повисає. Але після струшування - човниковий пристрій відмотується вниз на 5-10 см, потім гальмує і зупиняється.

 
RU
UA