- ТОП 5 недорогих швейних машин для дому 2020
- Як налаштувати швейну машинку
- Основні рядки на машинці
- Які швейні машини найдешевші
- Які голки потрібні для швейної машини
- Як вибрати лапку для трикотажу
Розбираючись в особливостях конструкції техніки, можна зрозуміти, як відрегулювати швейну машинку і виконати всі необхідні процедури з її обслуговування. Це виключає частий ремонт апарату і дозволяє зберегти його колишній рівень продуктивності.
Одним з основних аспектів настройки є активна взаємодія голки з човником. Адже якщо голка буде розташована досить високо, тоді носик човникового пристрою проходить нижче петлі. В такому випадку будуть відзначені пропуски на поверхні полотна.
Особливо часто такі проблеми виникають, коли необхідно виконати обробку щільних чи еластичних тканин. Якщо техніка не призначена для роботи з подібними матеріалами, тоді варто відмовитися від даного процесу.
Перед початком експлуатації кожна швейна машина обов'язково повинна бути підготовлена. Це виключає передчасну поломку обладнання або вихід з ладу її окремих комплектуючих.
Рекомендується виконати кілька важливих етапів:
Простій будь-якої техніки призводить до того, що окремі деталі потребують попередньої підготовки. Щоб приступити до швейної процесу, варто дізнатися, як налаштувати шов на швейній машинці.
Огляд всіх комплектуючих вкрай важливий, так як деякі металеві елементи могли заіржавіти. Тому в першу чергу потрібно обробити всі рухомі запасні частини спеціальним маслом.
Для того щоб зрозуміти, як відрегулювати шов на швейній машинці, потрібно підняти лапку і прогнати її без нитки на середній швидкості. Таким чином, мастило проникне в усі важкодоступні ділянки. Зайве масло збирають серветкою. Тільки після цього можна міняти голку, заправляти нитки і приступати до обробки різних полотен.
Наступний важливий етап: як налаштувати натяг нитки в швейній машині? Для цього використовується невелика викрутка, за допомогою якої регулювальний гвинт повертається в різні боки:
Гвинт потрібно повертати не більш ніж на чверть обороту за один раз, виконуючи пробний рядок для перевірки. Ідеально виконана робота, коли швачка бере нитку, а човник на ній повисає. Але після струшування - човниковий пристрій відмотується вниз на 5-10 см, потім гальмує і зупиняється.