Каталог товару

Як користуватися лапкою для потайної блискавки

 • 04.12.2019
 • Просмотров: 4361
 • 0

Лапка для потайной молнииЛапка для потайної блискавки - важливе доповнення для будь-якої швейної машинки, що дозволяє обробляти матеріал, зберігаючи якість готового виробу і швидкість роботи. Досвідчений майстер відмінно знає, що існує спеціальний набір для різних видів тканини - шкіра, нубук, трикотажні типи і інше.

Дана деталь допомагає виконувати всілякі рядки, пришивати різні декоративні елементи. Особливо це важливо, якщо мова йде про створення унікальних речей, коли вкрай важливо грамотно виконати фіксацію застібок, різнокольорових стрічок, бісеру та намистин.

Різновиди «помічників»

Виділяють чотири основних види, які можна використовувати в процесі виконання подібного рядка. Сучасна швейна машина може бути доповнена будь-якою з них. Вибір конкретного виробу залежить від уподобань швачки, особливостей обробки підібраного матеріалу і деталей (декоративні або функціональні), які потрібно вшити.

Двосторонній тип лапки - універсальна модель для пришиву звичайної тракторної блискавки
Це звичайна модель, яку можна зустріти в кожному стандартному наборі для швейного обладнання. Незважаючи на те, що ця лапка використовується для приточування класичного варіанту, при наявності досвіду умільці може виконати ушивання і прихованого.

Особливості використання:

 • Швея буде самостійно час від часу відгинати пружинку замка, щоб строчка проходила максимально близько.
 • Як альтернативне рішення, деякі умільці відсувають голку на пару міліметрів в бік. Однак в такому випадку доведеться контролювати напрям рядка, який може «загорнути» в сторону.

Спеціальна лапка для пришивання потайної (прихованої) блискавки

Лапка для вшивання потайної блискавки своїм зовнішнім виглядом нагадує танк. В роботі - це одна з найбільш зручних моделей, за допомогою якої можна пришити виріб за гранично короткий проміжок часу. У порівнянні з попередньою конструкцією, в основі цієї - роздільник і носик. Саме ці компоненти запобігають обов'язкове відвертання матеріалу вручну - вся процедура повністю автоматизована.

Пришить молнию на машинке

Модель в формі кораблика і пластикові пристосування

Представлена ​​лапка-кораблик також відноситься до категорії спеціалізованих компонентів. Однак її конструкція передбачає складні робочі умови, з якими може впоратися тільки досвідчена швачка. Для початківців користувачів найкраще вибрати попередніій інструмент.

Ще одне популярне рішення - пластикова лапка для вшивання потайної блискавки. Незважаючи на нетривалий експлуатаційний термін, ця модель має практичний роздільник, що спрощує процес шиття. Такий інструмент прийнято використовувати в домашніх умовах, коли необхідно обробити невеликі обсяги.

Якщо доводиться працювати зі швейним обладнанням, доповненим горизонтальним човником, тоді рекомендується змістити голку на 1-1,5 мм. Користувачам, що застосовують машинку з вертикальним човником, не буде потрібно додаткове регулювання голки.

Пришить молнию

Застосування «помічника» для шиття

Головна складність при вшиванні даного виробу - майстру доводиться мати справу з відкритим швом. Це особливо складно, якщо рекомендується обробити матеріал, що сиплеться. Саме тому перед початком втачування рекомендується обробити всі шви одягу з застосуванням оверлока.

Щоб розібратися, як користуватися лапкою для потайної блискавки, необхідно більш детально розглянути всю процедуру втачування блискавки:

 1. Перевертаємо відрізок навиворіт і за допомогою крейди робимо лінію, яка буде служити орієнтиром для вшивання.
 2. Ширина припусків повинна становити близько 1,5 см. Їх відгинають на виворітну сторону і трохи притискають для комфортної роботи. Деякі швеї радять випрасувати дані ділянки, але це за бажанням.
 3. Важливо пам'ятати, що верхню частину тасьми можна зафіксувати за допомогою невеликої шпильки. При цьому низ замку обов'язково повинен знаходитися трохи нижче, ніж кінець вирізу вироби.
 4. Деталь піднімають борозенкою над спіраллю і установлюють з правого боку по відношенню до голки.
 5. Застібку пришивають до зазначеної мітки. Після цього, потрібно закрити замок.
 6. Закриту застібку прикладаємо до іншої сторони зрізу. Верхня тасьма фіксується за рахунок шпильки до самого краю зрізу. Потім - розкриваємо замок.
 7. Лапка для приточування потайної блискавки повинна бути встановлена ​​так, щоб спіраль потрапляла в борозенку підошви з лівого боку по відношенню до розташування голки.
 8. Виконується процес пришивання замку зверху до низу.
 9. Після цього замок закривають і приступають до сточуванню кромки тканини від мітки і далі. Швея постарається продовжити рядок, до якої пришивався використовуваний елемент.

Як правило, представлений тип блискавки, що виконує функцію практичної застібки, найчастіше знаходяться в бічних швах або на спині. При цьому вони залишаються повністю непомітними, незалежно від фасону одягу.

 
RU
UA