- ТОП 5 недорогих швейних машин для дому 2020
- Як налаштувати швейну машинку
- Основні рядки на машинці
- Які швейні машини найдешевші
- Які голки потрібні для швейної машини
- Як вибрати лапку для трикотажу
У цьому році бренд Janome святкує свій віковий ювілей. Перше виробництво гіганта було організовано восени 1921 року. Сьогодні офіси корпорації розташовуються в різних містах Японії. Також Janome запустила в роботу 5 дочірніх виробництв в різних країнах. Заводи з розробки та виготовлення швейного обладнання розташовуються в Таїланді, на Тайвані. Активно працюють торгові філії в Європі, США, Канаді. Окремий напрямок виробника - центр розвитку та технічних досліджень Janome, завдяки якому швейні майстра по всьому світу отримують можливість удосконалювати своє ремесло. Сьогодні понад 4 000 фахівців працюють на підприємствах Janome.
Компанія Janome пройшла тернистий і довгий, але цілеспрямований шлях завдяки її засновникам - інженеру YOсаку ОСЕ, технічним фахівцям Сігеру Камемацу і Сеїті Тобімацу. Офіційна дата заснування припадає на жовтень 1921 року, майстри запустили в роботу виробничий завод швейного обладнання в районі Такіногав, що в Токіо.
Першим результатом великої роботи стала мініатюрна швейна машинка, яка мала ручний привід і могла робити прості швейні операції. Дебютну модель назвали "The Pine Sewing Machine", вона отримала величезну популярність в Японії. Яка ще техніка під брендом Janome стала знаковою і як розвивалася історія компанія протягом 100 років? Все розберемо "по поличках"!
У 1929 році японські розробники запропонували першу стандартну швейну машину тільки для домашнього застосування. Механізм пристрою заснований на вертикальному типі обертання, за рахунок чого була істотно підвищена ефективність роботи.
Черговий приголомшливий успіх спонукав засновників Janome до інших досягненнь і розвитку фірми.
У 1950 році діяльність виробника була продовжена ідеєю підняти статус виробника, в зв'язку з цим назву компанії було перейменовано на Janome Sewing Industry Co., Ltd. Робота над вдосконаленням "Побутового типу НА-1" була продовжена. Покупцям були запропоновані більш актуальні на той час моделі - в новому корпусі і з розширеною функціональністю. Надалі виробничі потужності лише удосконалювалися:
Ще один цікавий факт з історії 60-70-х років - в 1963 році акції Janome котирувалися на першій секції фондової біржі Токіо.
У 1980 році було розроблено пристрій для лиття вакуумним способом, яке використовувалося для прискорення виробництва ідентичних швейних машинок. Уже в 1983 році на ринку була представлена модель Janome MC6000, яка стала популярною у швейних майстрів і на території Японії, і за кордоном. Практично слідом, в 1986 році, випущена DX2000 - машинка, яка могла виконувати і пряму строчку, і зигзаг.
90-і роки ознаменувалися активним розвитком Janome в самих різних напрямках. Наприклад, в 1990 році випущена установка "Ю майстер", яка дозволяє приймати комфортну ванну цілодобово. Пристрій стало хітом, воно дозволяло не тільки насолоджуватися водними процедурами, а й слухати приємну музику. Що було далі?
У 1993 році було завершено будівництво заводу в Такао, тому кількість випущених машин істотно збільшилася. Компанія Janome отримала можливість активно поставляти свою продукцію на територію Європи.
У нове століття компанія увійшла з новими розробками, що підкорили весь світ. Уже 2000 року майстрам швейної справи була представлена модель Janome Super Cecio 9500 - висококласна швейна машинка, яка може не тільки шити деякі стандартні шви, але і робити вишивку.
У наступні роки було приділено увагу власному виробництву і розробці допоміжного обладнання. Наприклад, в 2003 році випущений серво-скалярний робот JS series для швидкої затяжки гвинтів, запаювання або захоплення чого-небудь. Слідом, в 2004 році, проведений робот Series JR2000N для установки на робочому столі. Це пристрій здатний передавати сигнали для управління будь-якої виробничої системою завдяки фірмовому програмному забезпеченню. Відзначимо і інші знакові розробки того часу:
У 2009 році відбулися зміни в управлінні корпорації Janome. Зокрема, головний офіс перенесли з району Кіобаші містечко Хатіодзі.
Виробництво спеціалізованого обладнання продовжилося. У 2010 році компанія випустила сервопресс JP-S, який працював на основі змінного струму. Пристрій мав легкий вага, а тому активно використовувалося не тільки на виробничих лініях Janome, а й інших підприємствах.
Цікаво, що з 2016 року компанія почала активну роботу над розробкою і створенням вузькопрофільного виробничого обладнання. В цьому ж році випущений сервопресс JP 5 серії для полегшення і прискорення виробничого циклу. Слідом, в 2018 році, випущений робот JS3 series - більш високоточний і портативний. Що далі?
Список досягнень компанії Janome значний, він постійно поповнюється унікальним швейним обладнанням і не тільки. Складно собі уявити, але на даний момент сукупна кількість обладнання, виробленого за всі 100 років, перевищила 75 мільйонів примірників!
Виробництва корпорації Janome використовують кращі технічні досягнення для пропозиції швейних машин будь-якої складності. Продукція відповідає світовому стандарту ISO 9002. А крім готових рішень компанія пропонує широкий вибір аксесуарів до своєї продукції. Тому обладнання Janome:
Це стосується всього асортименту - від мініатюрних побутових машин до багатофункціональних промислових установок.
Сьогодні компанія поставляє готову продукцію на територію 100 держав і заслужено є брендом № 1 за кількістю продажів. На честь 100-річного ювілею компанія випустила спеціальний пам'ятний логотип і серію високоякісного швейного обладнання. Як і на початку свого шляху, компанія-виробник зобов'язується пропонувати тільки найкращу техніку.