Фільтр
Виробник
Каталог товару

Манекени

Фильтр
Манекен кравецький жіночий A (42-52)
2
Оплата частинами ПриватБанк до 2 місяців від 2 475 грн/міс.
24
Миттєва розстрочка ПриватБанк до 24 місяців від 529 грн/міс.
2
Оплата частинами МоноБанк до 2 місяців від 2 475 грн/міс.
7 425 грн
В наявності
Манекен кравецький жіночий B (46-56)
2
Оплата частинами ПриватБанк до 2 місяців від 2 475 грн/міс.
24
Миттєва розстрочка ПриватБанк до 24 місяців від 529 грн/міс.
2
Оплата частинами МоноБанк до 2 місяців від 2 475 грн/міс.
7 425 грн
Закінчується
RU
UA

Величезна кількість манекенів змушує покупців задуматися над тим, яку модель доцільно вибрати. Як правило, всі конструкції прийнято класифікувати з урахуванням розмірів, ступеня схожості з фігурами справжніх людей та інше. Кожна швачка вибирає для себе найбільш оптимальну фігуру, з якою їй надалі буде зручно працювати.

На сьогодні виділяють три основні типи манекенів:

  • Моделі з фіксованим розміром. Це моделі, які в повній мірі відповідають конкретним розмірами і типами. Саме такі конструкції відповідають встановленим стандартам ГОСТ і вважаються універсальними.
  • Розсувні манекени. Всі їх параметри з легкістю регулюються відповідно до заданих розмірів.
  • Модель, яка має можливість плавного регулювання всіляких розмірів.

Вибираючи чоловічий манекен або жіночий, варто попередньо починати пошуки серед моделей з фіксованими розмірами. Адже саме вони вважаються універсальними і відмінно підходять для новачків і професіоналів.

Параметри різних частин тіла можуть дещо відрізнятися, що залежить від певної компанії-виробника. В основу фігури можна з легкістю працювати голки або гострі шпильки.

Важливі правила вибору

Існує кілька важливих рекомендацій, які допоможуть вибрати відповідний жіночий манекен:

  • Одним з головних параметрів покупки є чохол, від якого безпосередньо залежить якість всієї конструкції в цілому. Як правило, тканинна основа представлена ​​в білому або чорному кольорі - це стандартні рішення. Однак можна зустріти і унікальні варіанти червоного або бордового відтінків. За основу беруть матеріал, який не буде ковзати.
  • Підставка - від цього компонента безпосередньо залежить стійкість фігури. Найміцнішими і надійними прийнято вважати моделі, виконані з металу, які мають тривалий експлуатаційний термін.
  • Регулювання висоти. Для зручної експлуатації використовують моделі з можливістю регулювання висоти. Таким чином, швачка зможе працювати з різними типами тканин і різними фасонами.

Манекен кравецький - важливе доповнення для тих, хто активно займається пошиттям одягу для чоловіків і жінок. Завдяки такій продуманій конструкції, швачка зможе побачити, як приблизно буде сидіти та чи інша одяг на фігурі. На сайті Janome.in.ua можна вибрати різні моделі за демократичними цінами.