Добрий день. Скажіть, будь ласка:
1. Це лапка для вжиття потайної блискавки?
2. Чи підходить ця лапка для моделі typical?
3. Чим відрізняється ця модель від S518-NS?
Доброго дня, різниця в "носику" який направляє блискавку. В надій лапці як і зображено на фото його немає, у лапці S 518-NS він є.
Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 ст.)
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити Вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті. Для отримання додаткової інформації прочитайте нашу Угоду користувача.